Hamilelikte aylara göre karın büyümesi nasıl olur?

  • Konbuyu başlatan Meleginibekleyentazeanne
  • Başlangıç tarihi
M

Meleginibekleyentazeanne

Forum Okuru
Hamilelikte aylara göre karın büyümesi nasıl olur?

Hamilelikte aylara göre karın büyümesi melek kadınlar kulübü hamilelikte aylara göre karın büyümesi forumda.​

Merhaba hanımlar çok heyecanlıyım çünkü hamile olduğumu öğrendim yeni. Şuan tam 12 haftalık hamileyim. Şuan için biraz mide bulantısı var başka bir belirti filan yok acaba karnım ne zaman büyümeye başlar ve hamilelikte aylara göre karın büyümesi nasıl oluyor acaba?
 

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Yönetici
Merhabalar
Çok sevindim sizin adınıza umarım sağlıkla kucağınıza da alırsınız. Gebelik belirtileri herkeste aynı seyretmeyebilir. Ya da ileriki haftalarda başka belirtiler de görebilirsiniz. Ya da hiç belirti olmadan bu şekilde doğuma kadar devam edebilirsiniz. Karın büyümesi ise aşağıda sizin için bir görsel paylaşacağım. Orada hamilelikte ay ay karın buyumesini görebilirsiniz. Hamilelikte aylara göre karın büyümesi konusunda sizin kilo alma durumunuz bebeğinizin kilosu ya da erkek kız oluşu gibi etmenler karın büyüklüğünü etkiler. Siz de 12. Haftadaymissiniz ve bu haftadan itibaren kendinizde değişiklik görmeye başlayabilirsiniz.

images (12).jpeg


Yukarıdaki görselde gördüğünüz gibi ay ay karın büyümesini görüyorsunuz. Dilerseniz aşağıdaki linkteki konumuza da bir göz atabilirsiniz. "Hamilelerde karın büyümesi kaçıncı haftada belli olur"

 
Üst