1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hamilelikte beslenme nasıl oluyor kızlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba ben 3 aylık hamileyim çok merak ediyorum bebeğim ne zaman benim yediklerimi yemeye başlıyor

2. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.154
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar,
    Hamile kalır kalmaz artık bebeğiniz sizinle ortak şekilde yemek paylaşımı yapıyor. Tam olarak yemekler ona ulaşmıyor tabiki yediğiniz besinlerden aldığınız her ne var ise artık bebeğinize yavaş yavaş aktarılıyor. Allah isteyen herkese bebeği nasip etsin. Dilerseniz aşağdaki bölümlerimizden de faydalanabilirsiniz. En kısa sürede sağ sağlim şekilde bebeğinizi kucağınıza almanızı diliyoruz.

GEBELİK BÖLÜMÜ İÇİN TIKLAYIN

GEBELİKTE BESLENME ÖNERİLERİ BURADA TIKLAYIN

HAFTA HAFTA BEBEK GELİŞİMİ VE DEĞİŞİKLİKLER İÇİN TIKLAYINIZ

Hamilelikte beslenme nasıl oluyor kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. KIzlar Evde Eşarp Yapımı nasıl oluyor

KIzlar Evde Eşarp Yapımı nasıl oluyor

Selam hanımlar sizden bir ricam olacak ben eşarbımı evde kendim bağlamak istiyorum ama bunu nasıl yapacağım bilmiyorum daha doğrusu beceremiyorum yokmudur bunun bir püf noktası acaba Evde Eşarp nasıl yapılır?
  2. Kızlar Evde Fesleğen Bakımı  nasıl oluyor?

Kızlar Evde Fesleğen Bakımı nasıl oluyor?

Selam kızlar ben evde kendim fesleğen yetiştirmek istiyorum acaba Evde Fesleğen Bakımı nasıl oluyor evinde hiç fesleğen yetiştiren ya da nasıl yetiştirileceğini bilen arkadaşlarım lütfen yardımcı olun.
  3. Kızlar Evde Gül Yağı Yapımı nasıl oluyor?

Kızlar Evde Gül Yağı Yapımı nasıl oluyor?

Merhaba bizim bahçede çok hoş güller var ve ben o güllerden gül yağı yapmak istiyorum ama bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum. Acaba aranızda Evde Gül Yağı Yapımı nasıl oluyor bilen var mı?
  4. Hamilelikte idrar yolu enfeksiyonu nasıl geçer neden oluyor kanama olur mu belirtiler neler kızlar

Hamilelikte idrar yolu enfeksiyonu nasıl geçer neden oluyor kanama olur mu belirtiler neler kızlar

Selamlar kızlar ben 9 haftalık hamileyim idrarımda inanılmaz yanmalar oluyor. İlaçlara karşı acayip bir kinim var hiç kullanmak istemiyorum. Baktım ki gebelikle ilgili bir çok soruya cevap veriyorsunuz bende sorumu göndermek istiyorum. Öncelikle bu enfeksiyonların nedeni nelerdir havaların soğuması ve biraz soğuk almamda bu enfeksiyon oluşur mu _? İkinci sorum eğer var ise ki birazdtan...
  5. Gebelik belirtileri hamilelik belirtileri nasıl oluyor ?

Gebelik belirtileri hamilelik belirtileri nasıl oluyor ?

Arkadaslar renglime 6gun var ve belimde siddetli agri baldirimda kasilma ve kasimda batma oluyo acayip karnim agriyo ve icleri aciyo hamilelik belirtisimi bunlar

Sayfayı Paylaş