Etiketler:
  1. zehra42

zehra42 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Hamilelikte bulantı bilekliği

Konu, 'Gebelik' kısmında zehra42 tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar bulantiılarım artık dayanılmaz oldu.Geçen bir arkadaşta görmüştüm.Bulantılwarı kesen bir bileklikmiş.Kullanan arkadaşlardan öneri bekliyorum.

Hamilelikte bulantı bilekliği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bulantı

Bulantı

Her çeşit mide bulantısı şüpheli kazanç ve yolculuktur.Rüyada mide bulantısı, kişinin geçmişte kalan hile, günah gibi şeylerin ortaya çıkacağına ve insanı güç durumda bırakacağına işarettir.Her çeşit mide bulantısı şüpheli kazanç ve yolculuktur.
  2. bulantı

bulantı

hamilelikte çok bulantı oluyo bunu bitkilerle nasıl onleriz
  3. Hamilelikte bulantı nezaman başlar

Hamilelikte bulantı nezaman başlar

hamilelikte mide bulantısı nezaman başlar hamilelikte bulantı bulanti Hamilelik şüphesini arttıran en önemli şeylerden biri snaırım mide bulantısı peki bu mide bulantısı nasıl başlar Hamilelikte Mide Bulantısı Ne Zaman Başlar, Hamilelikte mide bulantısı ne zaman geçer Hamilelerin yaklaşık yüzde 80'inde görülen bulantı ve kusma şikayetleri genellikle ilk adet gecikmesinin hemen birkaç gün...
  4. Kızlar Gebelikte Bulantı Nasıl Geçer

Kızlar Gebelikte Bulantı Nasıl Geçer

Gebelikte Bulantı Nasıl Geçer bu konuda bana bir yardım edin ya midem bulanıyor sürekli artık içim dışıma çıktı halim kalmadı ne zaman geçecek bu bulantı ya da ben ne yapsam geçer?
  5. Gebelikte akupunktur tedavisi ve bulantı

Gebelikte akupunktur tedavisi ve bulantı

hamilelikte bulantı için akapunktur,hamilelikte akapunktur yapılırmı,hamilelikte akapunktur tedavisi,hamilelikte akapunktur yaptıranlar,gebelikte akapunktur hakkında bilgiler Geleneksel Çin tıbbının eski kollarından akupunktur ve akupresur, uzun zamandan beri Batı dünyasında da başarıyla kullanılıyor. Akupunkturda sinirsel yoldan organlara iyileştirici uyan iletmek amacıyla derinin...

Sayfayı Paylaş