Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hamilelikte bulantı olmaması normal mi kızlar ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Gebelikte mide bulantısı yaşamıyorum şu an 4 aylık hamileyim bu normal mi ? Kaçıncı ayda başlıyor bu lulantı. Bebeğimde bişey yoktur dimi :S Çok korkuyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

hamilelikte bulantı olmaması normal mi kızlar ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelikte Bulantı Olmaması Normal midir?

Gebelikte Bulantı Olmaması Normal midir?

gebelikte bulantı olmaması hamilelikte bulantı olmaması hamilelikte bulantı olmazsa Pek çok gebe hamileliğin özellikle ilk 3 ayında mide bulantı yaşar melekler :) Hepimiz bulantı ve baş dönmesi durumunda gebelikten şüphelenmez miyiz :) Ancak her gebe de bulantı yaşamaz. Peki bu normal midir? Makalemizde bu sorunun cevabını veriyoruz.. Genel olarak bulantı ve kusmaların olması gebeliğin...
  2. Kızlar Gebelikte Bulantı Nasıl Geçer

Kızlar Gebelikte Bulantı Nasıl Geçer

Gebelikte Bulantı Nasıl Geçer bu konuda bana bir yardım edin ya midem bulanıyor sürekli artık içim dışıma çıktı halim kalmadı ne zaman geçecek bu bulantı ya da ben ne yapsam geçer?
  3. Kızlar Gebelikte Süt Gelmesi normal mi

Kızlar Gebelikte Süt Gelmesi normal mi

Arkadaşlar ben 5 aylık hamileyim ve göğüslerimden süt geliyor korktum komşumuza söyledim oda hamilelikte süt gelmesi normal dedi korkularım biraz gitti ama endişeliyim hala sizce Gebelikte Süt Gelmesi normal mi?
  4. Hamilelikte sıcak basması normal midir?

Hamilelikte sıcak basması normal midir?

gebelikte suıcak basması,gebelikte sıcak basması nasıl olur,gebelikte sıcak basmasının nedenleri,gebelikte sıcak basmasına ne iyi gelir,gebelikte sıcak basması hakkında bilgiler Hamilelikte bazal metobolizma hızınız (bedeninizin dinlenirken enerji harcama hızı) arttığı için sıcak basma hissi oluşur. Hamileler yalnızca sıcak havalarda kendilerini fazla ısınmış hissetmezler‚ aynı...
  5. Mide bulantım var acaba Hamilemiyim?

Mide bulantım var acaba Hamilemiyim?

Merhaba arkadaşlar, Sevgilimle ilişkiye girdik fakat içime boşalmadı. Ve adetimin bitmesinden 2 gün sonra ilişkiye girmiştik. Ondan sonraki ay adet oldum ağrısızdı ve gerektiği kadar sürdü 2. aydada aynı şekildeydi fakat biraz daha az sürdü. Şimdi 3. adetimmi bekliyorum fakat çok akıntım var ve adetim 4 gün gecikti. Sizce hamile olma olasılığım kaç hamilemiyim? Mide bulantısı vs. olmadı...

Sayfayı Paylaş