Etiketler:
 1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Hamilelikte desresyon geçirenler

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Kızlar hamilelikde tepresyon geçirenlerdenim, antideprasan hap veya ilaçları kesinlikle kullanmak istemiyorum. Sizlere sormak istediğim şu. Forumu dışarıdan takip ettiğim kadarı ile çok fazla hamile ve hamilelik sorunu yaşayanlar var. Acaba arkadaşlarım bu derresyondan kurtulmam için bana ne gibi doğal yöntemler önerebilirsini. Lütfen bana yardımcı olur musunuz ?

   
Hamilelikte desresyon geçirenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. dış gebelik geçirenler yardım edin

  dış gebelik geçirenler yardım edin

  dış gebelik geçirenler slm subat 2010da dış gebelik geçirdm.ocak ayında tekrar gebe kaldm.oda düştü.simdi de kasık agrım var.korkuyorum.sizinde kasıklarınızda çok agrılar varmıydi?yardm edın.ins.diş gebelik degildr.
 2. Gebelikte kabakulak geçirenler

  Gebelikte kabakulak geçirenler

  hamilelikte kabakulak neden olur,gebelikte kabakulak,hamilelikte kabakulak tedavisi,hamilelikte kabakulak belirtisi,gebelikte kabakulak geçirme hakkında bilgiler Kabakulak genellikle çocukluk çağında geçirilen bir enfeksiyon olmakla beraber nadiren yetişkin bireylerde ve gebelik sırasında görülebilmektedir. Bir çok gebe kadın çocukken kabakulak aşısı olduğu için yada hastalığı geçirdiği...
 3. Dış gebelik geçirenler dış gebeliği nasıl anladınız?

  Dış gebelik geçirenler dış gebeliği nasıl anladınız?

  Günümüzde pek çok anne adayının karşılaşma ihtimalinin bulunduğu dış gebelik ile bebek sahibi olamama ihtimali doğmaktadır. Peki dış gebelik nedir sorusuna cevap olarak kapsamlı bir açıklama yapılırsa tam olarak neyi gerektirir. Tıp dilinde ektopik gebelik olarak bilinen dış gebelik, sperm ve yumurtanın döllenme aşamasının rahim içerisinde değil de dış ortamda gerçekleşmesi durumudur. Fetüs...
 4. kimyasal gebelik geçirenler ve adet

  kimyasal gebelik geçirenler ve adet

  merhaba ben eylülde kimyasal gebelik geçirdim sonrasında 30 eylülde kanamam oldu 1 gün sürdü ve 1 kasımda adet oldum 6 günsürdü şimdi adet olmadım ve şuan 9.gün geçti 7.günde kanda gebeliğe baktırdım ve 0,38 çıktı yani hamile değilim ve adet olmadım normalde düzenli olurum ilk defa böyle oldu sizce neden olmuş olabilir.?
 5. Gebelikte iç kanama geçirenler yorum almak istiyorum

  Gebelikte iç kanama geçirenler yorum almak istiyorum

  Doktor ultrasonda 3 yerde iç kanama gördüğünü ve düşük riski olduğunu söyledi. Uçak yolculuğuna da izin vermedi. İç kanamanın tehlikesi nedir? Düşükle sonuçlanır mı?

Sayfayı Paylaş