Etiketler:
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    31
    Ödül Puanları:
    0

Hamilelikte dövme yapılırmı?

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

kalıcı dövme hint dövmesi

Selam kızlar
    son zamanlarda gittikçe dövme sevdası artıyor
    neredeyse herkeste bir dövme var
    şahsen ben sevmiyorum pek yaptırmayıda sevmem

sonrasında dövmeyi sildirmek için uğraşmak istemem
    ama hamilelikte uzmanlar önermiyor çünkü hormonların değişimi ile herhani bir kızarıklıga tahrişe mikrop kapmalara vucut daha açık hale geliyor .oyuzden bekleyip daha sonra yaptırmanın bir zararı olmaz diye düşünüyorum

< Konu Resmi..>

Hamilelikte dövme yapılırmı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelikte dövme yaptırmak?

Gebelikte dövme yaptırmak?

Gebelikte dövme yaptırmak? Normal şar tlarda olduğu gibi gebeliktede steril ortamlarda yapılmayan dövmeler çok büyük tehlikeler taşır. Başta hepatit B ve C olmak üzere, aids, tet anos, frengi, tüberküloz kan yoluyla bulaşan en riskli hastalıklardır. Özellikle hepatit C hastalığının yayılmasında dövmenin büyük önem taşıdığı söylenmekte. Gebelerde özellikle artan gebelik hormonlarına bağlı...
  2. Hamilelikte diyet yapılırmı?

Hamilelikte diyet yapılırmı?

gebelikte diyet yapmak zararlımıdır,hamilelikte diyet yapmak sakıncalımıdır,gebelikte sağlıklı beslenme,hamilelikte sağlıklı beslenme,gebelikte kontrollü kilo verme hakında bilgiler Önerilen günlük miktarlar erişkinlere uygulansın diye değil toplum ve grupların ihtiyaçları belirlensin diye verilmiştir çünkü bireylerin gereksinimleri kişiden kişiye büyük değişkenlik göstermektedir. Belli...
  3. GEBELİKTE VAJİNAL DUŞ YAPILIRMI?

GEBELİKTE VAJİNAL DUŞ YAPILIRMI?

hamilelikte vajinal duş zararlımıdır,gebelikte vajinal duş sakıncalımıdır,hamilelik döneminde vajinal duşun zararları,vajinal duş hakkında bilgiler hamileyim sürekli akıntım var vajinamdan kötü kokular geliyor vajinal duş yapmamın sakıncası varmıdır Normalde de enfeksiyona yatkınlık yaratması gibi sakıncalarından dolayı kaçınılması gereken vajinal duşun (vajina içerisini ilişkiden sonra...
  4. Hamilelikte diyet yapılırmı?

Hamilelikte diyet yapılırmı?

hamilelikte diyetin zararları,hamilelikte diyet bebeğe zarar verirmi,hamilelikte diyetin bebeğe zararları hakkında bilgiler Uzmanlara göre bu değişim, bebeklerde özellikle gıda ve glikoz düzenini bozuyor ve diyabete yakalanma risklerini artırıyor. Diyabetle birlikte, bebeklerde obezite riski de yükseliyor. Bu olgunun ikiz kardeşlerde diyabet oranının yüksekliğine de açıklık getirdiğini...
  5. Hamileyim dövme yaptırabilirmiyim?

Hamileyim dövme yaptırabilirmiyim?

Konuyu geçici dövme, kalıcı dövme ile kalıcı makyaj (mikropigmentasyon) uygulamaları açısından ele almak gerekir. Kalıcı dövme; deri tarafından tümüyle yok edilemeyen bir boyanın, özel bir teknikle alt deri tabakalarına kadar işlemesiyle oluşur. Alt deriye ulaşmak için kullanılan makine sayesinde yüksek devirle girip çıkan iğne düzeneği ile vücuda küçük delikler ve yarıklar açılır. Açılan bu...

Sayfayı Paylaş