1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hamilelikte erkek bebek belirtileri nelerdir

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Hamilelikte erkek bebek belirtileri var mı ? Çocuğun erkek mi yoksa kız mı olduğunu belirtilerden anlayabiliyor muyuz arkadaşlarım.

2. melekannesi

melekannesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    42
    Ödül Puanları:
    28
    erkek bebek olup olmadığını aslında anlamak biraz zor olsada bazı belirtiler sanki bebeğin cinsiyetini belli edebiliyor ben kendimden örnek vermek istiyorum mesela kızımda bulantılarm ve kusmalarım çok olmuştu karnım çok fazla büyümedi sinirli ve huysuzlaşmıştım meyve ve yeşillik çok canım çekiyordu hatta yemesem aklıma bile gelmez dediğim portakalı neredeyse her hafta belki 15/20 kilo yedim suyunu içtim kendini yedim doğumdan sonra hiç portakal yemedim:D oğlumda ise karnım daha büyük ve sivriydi bulantılarım öyle olmadı erkek bebek ultrasonda daha erken görünüyor kız bebek daha geç görünüyor

hamilelikte erkek bebek belirtileri nelerdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. erkeğin hamilelik belirtileri!!!!!!!!

erkeğin hamilelik belirtileri!!!!!!!!

gebelik belirtisi yaşayanlar hamilelik belirtisi bacak ağrısı bacak ağrısı hamilelik belirtisimi belirtilerinde erkek belirtileri Couvade Sendromu na yakalanan erkekler, eşleri hamile kaldıktan kısa bir süre sonra gebelik semptomları yaşıyor.Böyle bir eş ister misiniz bilmem ama neler çektiğimizi görmeleri açısından bazen bu hastalığa yakalansalar iyi olur hahaha Couvade Sendromu denilen...
  2. Hamilelikte Erkek bebek belirtileri

Hamilelikte Erkek bebek belirtileri

gebelikte erkek bebek belirtileri,hamilelikte erkek bebek belirtileri nelerdir,bebeğimin erkek olduğunu nasıl anlarım,hamilelikte bebeğin erkek olduğu nasıl anlaşılır hakkında bilgiler Bebeğin cinsiyeti bebek sahibi olmayı bekleyenler için önemli bir merak konusudur. Anne ve baba sürekli acaba Kız mı? Erkek mi? diye düşünüp dururlar sürekli. Bu soruya kesin bir yanıt vermek çok zordur ama...
  3. Gebelikte Kız Bebek Belirtileri Nelerdir?

Gebelikte Kız Bebek Belirtileri Nelerdir?

hamilelikte kız bebek belirtisi,hamilelikte cinsiyet nasıl belli olur,bebeğim kızmı erkekmi,gebelikte kız bebek belirtileri hakkında bilgiler Anne adayının, gebelik döneminde gösterdiği bazı fiziksel ve algısal belirtiler, bebeğin cinsiyetine dair tanımlamalara işaret etmektedir. Bu belirtiler, bilimsel anlamda bir geçerliliği yoktur ve kesinlik içermez. Anne babanın, bebeğin cinsiyetini...
  4. Tüp bebekte hamilelik belirtileri nelerdir?

Tüp bebekte hamilelik belirtileri nelerdir?

tüp bebekte gebelik belirtileri nelerdir,tüp bebekte hamilelik belirtisi nasıl anlaşılır,tüp bebekte gebelik belirtileri,tüp bebek gebelik belirtileri yorumları ,tüp bebek ve gebelik belirtisi hakkında bilgiler Transferden 12 gün sonra kanda B-HCG değerine göre (kanda gebelik testi) hamilelik var mı yok mu anlaşılır. Gebelik testi yapılana kadar herhangi bir hamilelik belirtisi olmaz çünkü...
  5. tüp bebekte hamilelik belirtileri ne zaman başlıyor

tüp bebekte hamilelik belirtileri ne zaman başlıyor

selam hanımlar öğrenmek istediğim tüp bebek deneyip hamile kalanlar varsa acaba tüp bebek yönteminde hamilelik belirtileri ne zaman başlıyor aranızda tüp bebekle hamile kalanlar varsa tecrübellerini benimle paylaşırsa çok memnun olurum
Etiketler:

Sayfayı Paylaş