Hamilelikte kaç kilo aldınız??

cnm benim bende 30 haftalık oldum ve 4 kilo almışım cnm bakalım kaçla doğum yapıcam bilemiyorum şimdilik herşey iyi gidiyor benim yediklerim direk bebeğe gidiyor sanırım :)

Son düzenleme:
cnm benim bende 30 haftalık oldum ve 4 kilo almışım cnm bakalım kaçla doğum yapıcam bilemiyorum şimdilik herşey iyi gidiyor benim yediklerim direk bebeğe gidiyor sanırım :)
anamm maaşallah mı diyim ne diyim şaşırdım hahaha hahaha kıs zaten amniyos sıvısı 1.5 2 lt. şekerim hiç mi bişe yemedn içmedin çocuğu besle..Belini incitmiştin sanırım yazmayı unuttum topikte geçmiş olsn kuzum nazardan gerçekten korkarm ben dikkat et.Çok güzel fotolarını koyma bitanem sevdiğin insanın bile nazarı değer:)MAAŞALLAH SUBHANALLAH

anamm maaşallah mı diyim ne diyim şaşırdım hahaha hahaha kıs zaten amniyos sıvısı 1.5 2 lt. şekerim hiç mi bişe yemedn içmedin çocuğu besle..Belini incitmiştin sanırım yazmayı unuttum topikte geçmiş olsn kuzum nazardan gerçekten korkarm ben dikkat et.Çok güzel fotolarını koyma bitanem sevdiğin insanın bile nazarı değer:)MAAŞALLAH SUBHANALLAH

sağol cnmm iyileştim artık çok şükür ama şimdide uyumak yok bana gece rahat ettirmiyor bebiş bu arada bugün tartıldım 2 kilo daha almışım topalm 6 kilo yani 30 haftada benim direk bebeğe gidiyor cnm sanırım bende göbekten başkja fark yok şuan :)) birde benbim kız 2 hafta önden gidiyormuş düşün kilo ve boy olaraktaa :) öptüm cnm

sağol cnmm iyileştim artık çok şükür ama şimdide uyumak yok bana gece rahat ettirmiyor bebiş bu arada bugün tartıldım 2 kilo daha almışım topalm 6 kilo yani 30 haftada benim direk bebeğe gidiyor cnm sanırım bende göbekten başkja fark yok şuan :)) birde benbim kız 2 hafta önden gidiyormuş düşün kilo ve boy olaraktaa :) öptüm cnm
bundan snra daha fazla alırsn belkim:)ben 23.haftama girdim 7 kilo almşm 56 olmuşm yafffff hiç alışkn değilim bu rakamlara ve tuhafıma gidiyor hahaha hahaha gerçi göbüş le bebiş alıyo kiloyu ama olsn.Bundan snra daha da alıcam galiba.Ya dün deniz akkaya'yı dinledim hatun toplam 28 kilo almşşşşşş vaşşşşşş dedim anammm 28 kilo ne demek??gerçi bnm ablam da hemen hemen o kdar almştı 45 kilo alan da var.Bakalm finishe kaçla giricez hahaha

evet sekercim alınıyor ama bizler çok almayanlardanız sanırım ben toplam 10 kilo ile bitiririm büyük ihtimal hamişliği aman sağlıklı olsunda bebişler kilo verilir canım yinede böyle çok almamak hoşuma gidiyor :DDD

bende ilk defa katılıyorum 13 haftalık hamileyim 62.200 le hamile kaldım korkuyorum valla fazla almaktan şuan 64 kiloyum düşünün sonunu bu arada hepinizede selamlar

kizlar ben hamileyken 48 kiloydum sonra hastalanmalar falan basladi iste bulantim falan derken 46 ya dsutum hic birsey yiyemiyordum ilk 4 ay.. ama sonra acisini oyle bir cikarttimki 20 kilo birden aldim.. ilk hamile kaldigim kilodan hasaplarsak tabi 68-69 kilo ile doguma gittim... emzirdikten 3 ay gecmeden hizla geri verdim butun kilolarimi simdi yine 48 kiloyum.. :)

49 ile hamile kaldım 70 ile doğum yaptm 1hafta snra 64 idim snra gitmedi bi türlü bende diyet spor falan derken şuan 54 kiloyum 52 olmak istiyorum ama 53 yeter sanırm:)kendi açtığm topiği cevaplyorum ne güzel.:)

slm kızlar hamileliğinizde kilo alımınız nasıl? doğum yapanlar kaç kilo aldınız,doğum sonrası kaç kilonuz gitti ? bu konuda yorum yaparsanız sevinirim...

Selamlar :) her hamişe hayırlı doğumlar ve hayırlı evlatlar temenni ediyorum. 178 boyundayım. 17+1hamileyim masaAllah simdilik bir kilo aldım. 86 dan 87 ye :)

Geri