1. susqun

susqun Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Hamilelikte, kan testinde gebelik 10gün önceden belli oluyormu?

Konu, 'Gebeliğe Hazırlık' kısmında susqun tarafından paylaşıldı.

kan testinde gebelik 10gün önceden belli oluyormu arkadaşlar adetime daha10 gün var ama sabırsızlanıyorum belirtilerde var akıntı katı yapışkan karnımda şişme kan testi yaptırsam çıkarmı yardımlarınızı bekliyorum ve canım çok tatlı istiyo normalde tatlıyı fazla sevmem :bathbaby:

Hamilelikte, kan testinde gebelik 10gün önceden belli oluyormu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gebelik için kan testi

gebelik için kan testi

gebelik kan testi fiyatı hamilelik kan testi fiyatı gebelik fiyatları fiyatları 2011 hamilelik 2011 adet günüme 5 gün varken üzerme boşalma olayı gerçekleşti ve adetlerim düzensiz olduğu için yine gecikme yaşadım.ilişkiden 22 gün sonra yaptırdığım kan testi negatif çıktı sizce çok mu erken davranmışım testi tekrar etmem gerekir mi?yoksa hamilelik olsa 22 gün içinde kan testinde çıkar mıydı?
  2. gebelik testinde (kasette) pozitif kan testinde negatif sonuç alıp yıkılanlar=(

gebelik testinde (kasette) pozitif kan testinde negatif sonuç alıp yıkılanlar=(

kızlar relglim 6 gün geçti sabah ilk idrarla kendim test yaptım pozitif çıktı hemen kendimi hastaneye attım kan testi için sonuç beklenen bebiş yok yıkıldımm yardımlarınızı tecrübelerinizi ve bilgilerinize ihtiyacım varr...
  3. kan testinde gebelik 10gün önceden belli oluyormu

kan testinde gebelik 10gün önceden belli oluyormu

arkadaşlar adetime daha10 gün var ama sabırsızlanıyorum belirtilerde var akıntı katı yapışkan karnımda şişme kan testi yaptırsam çıkarmı yardımlarınızı bekliyorum ve canım çok tatlı istiyo normalde tatlıyı fazla sevmem :bathbaby:
  4. kan testinden kesin hamilelik belli olur mu hamilemiyim aceba

kan testinden kesin hamilelik belli olur mu hamilemiyim aceba

Arkadaslar 10 aylik bebeğim var adetim 10 gün gecikti ama sık idrara çıkıyorum akintim var bütün belirtiler var ama idrar testi negatif çıktı 2 kez yaptım hamile olabilirmiyim
  5. İkiz hamilelik testte belli olurmu?

İkiz hamilelik testte belli olurmu?

İkiz gebelik henüz gebeliğin ilk haftalarında yapılan ultrason muayenesinde anlaşılabilir. 5. veya 6. yapılan ultrasonda iki adet gebelik kesesi görülerek ikiz hamilelik olduğu söylenebilir. Ancak şu noktada dikkatli olmak gerekir, bu haftalarda iki gebelik kesesi görülmesine rağmen bir iki hafta içerisinde bu keselerden birisinin büyümeye devam etmediği ve kaybolduğu görülebilir, bu durumda...

Sayfayı Paylaş