1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.157
    Ödül Puanları:
    113

Hamilelikte kanama normal mi yorumları

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Hamilelik sürecinde kanama yaşadıysanız yada yaşıyorsanız kızlar buradan sorularınızı sorabilir ve anında cevaplar bulabilirsiniz.

Hamilelikte kanama normal mi yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilelikte hangi kanamalar normal kabul edilir

Hamilelikte hangi kanamalar normal kabul edilir

Hamilelikte hangi kanamalar normal kabul edilir Hamilelikte hangi kanama Merhaba arkadaşlar hamileyim ve kanamam oldu az bişey. Acaba Hamilelikte hangi kanamalar normal kabul edilir mi bu konuda kim ne biliyorsa lütfen benimlede paylaşsın
  2. norlevo kullanımından sonra kanama olması normal mi

norlevo kullanımından sonra kanama olması normal mi

Selam kızlar, ben norlevo ertesi gün hapı kullandım ama iki gün sonra bende kanama meydana geldi bu normal im daha önce kullanan ve kanama ile karşılaşan oldumu acaba?
  3. sezeryanla doğum yaptım halen kanamam var normal mi

sezeryanla doğum yaptım halen kanamam var normal mi

slm sezeryanla doğum yaptım 40 gun kanamam oldu dr normal olduğunu sölede adet oldum 10 gün içinde 3 günde bir adet oluyorum normal mi
  4. Hamilelikte normal olan kanamalar

Hamilelikte normal olan kanamalar

hamilelikte kanama olması normalmi,hamilelikte kanama olması normalmi,hamilelikte kanama neden olur,gebelikte kanama neden olur,gebelikte kanama olması tehlikelimi,hamilelikte kanama hakkında bilgiler Burada bahsedilen kanamalar herhangi bir tedavi veya müdahale, ameliyat, küretaj, doğu gibi işlemler gerektirmeyen, gebeliğin doğal seyrinde bazen görülebilen normal kanamalardır. Tabiki bir...
  5. Hamilelikte sıcak basması normal midir?

Hamilelikte sıcak basması normal midir?

gebelikte suıcak basması,gebelikte sıcak basması nasıl olur,gebelikte sıcak basmasının nedenleri,gebelikte sıcak basmasına ne iyi gelir,gebelikte sıcak basması hakkında bilgiler Hamilelikte bazal metobolizma hızınız (bedeninizin dinlenirken enerji harcama hızı) arttığı için sıcak basma hissi oluşur. Hamileler yalnızca sıcak havalarda kendilerini fazla ısınmış hissetmezler‚ aynı...

Sayfayı Paylaş