1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.159
    Ödül Puanları:
    113

Hamilelikte karın ağrısı çekenler yaşayanlar buraya yazsınlar

Konu, 'Gebelik' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Kızlar biraz önce sizlere http://www.meleklermekani.com/gebel...rmal-mi-siz-bunu-yasadiniz-mi.html#post838797 linkinden Uzman doktor tarafından hamilelik sürecindeki karın ağrıları ile ilgili bilgiler vermiştik.
    Hamilelik sürecinde karın ağrısı yaşayanlar ? Sizler ne yaptınız ağrılarınızdan nasıl kurtuldunuz ?

Hamilelikte karın ağrısı çekenler yaşayanlar buraya yazsınlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erken gebelik belirtileri bulantı ishal karın ağrısı yaşayanlar

Erken gebelik belirtileri bulantı ishal karın ağrısı yaşayanlar

Kızlar yaklaşık 6 aydır bebek istiyoruz ve korunmuyoruz bende karın ağrısı ishan ve bulantı durumu söz konusu. Gebelik yaşayan meleklerimize sormak istiyrum bu erken gebeliğin tam belirtileri nelerdir benim bu yaşadıklarımda gebelik olması söz konusu mu ? Tam belirtileri istiyorum. Hangi testi öneriyorsunuz? not: reglimin üzerinden 8 gün geçti daha test yaptırmadım. HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN...
  2. Gebelik Döneminde Amniyon Sıvısı Çokluğu Yaşayanlar Buraya!!

Gebelik Döneminde Amniyon Sıvısı Çokluğu Yaşayanlar Buraya!!

bebek amniyon sıvısı,bebek amniyon sıvısı çokluğu, Böyle bir durumla karşılaşan melekler neler yaşadınız nasıl bir tedavi uygulandı size bizimle paylaşır mısınız?Amniyon sıvısı çokluğu gebelik döneminde görülebilir hatta bazı durumlarda amniyon sıvısı azlığı bile saptanabilmektedir bu tip durumlarda ne yapılmalıymış konumuza bir bakalım; Gebeliğin çeşitli dönemlerinde değişik miktarlarda...
  3. Gebelikte kabızlık yaşayanlar buraya

Gebelikte kabızlık yaşayanlar buraya

Kızlar iki gündür tuvaletimi yapamıyorum kabız olmuşum . Hamilelikte kabızlık ilerleyen haftalarda görülsede bende çok erken başladı. Çünkü her zamanki gibi gayet normal besleniyorum. Tuvallette de fazla kalıp ıkınmak istemiyorum .Bebeğim düşücek diye ödüm kopuyor. Zengin besinler tüketmeme rağmen neden kabız oldum anlamış değilim. Dün gece nar ve patlamış mısır yemiştim . Çayda 4 bardak...
  4. Gebelikte bel ağrısı çekenler buraya

Gebelikte bel ağrısı çekenler buraya

Merhaba kızlar. İki gündür bel ağrısı çekiyorum.Oturup kalkmakta zorlanıyorum. Sizin hamileliğinizde de böyle oldumu ? Bu ikici gebeliğim.İlk gebeliğimde bel ağrısı bu kadar şiddetli olmamıştı. Gebelik kontrolündeyken doktoruma çok hafif bel ağrımın olduğunu söylemiştim. Doktorum korkmamam gerektiğini her gebelikte bel ağrısının olabileceğini söylemişti. Hatta hamilelerin %75 de bel ağrısı...
  5. Gebelikte migren ağrısı çekenler buraya

Gebelikte migren ağrısı çekenler buraya

Kızlar 2 gündür migrenle cebelleşiyorum. Sonunda sabah erkenden doktora gittim .Geceden beri migren bende bulantı yaptı.Bir ayağım içerde bir ayağım lavaboda. Kusmaktan hiç bir şey yiyemedim. Doktorum gebelikte migrenin nedeninin hormonlardan kaynaklı olduğunu söyledi.Ayrıca hamilelik döneminde kokulara ışığa karşı aşırı duyarlılık oluyormuş. Gürültüden uzak kalmamı, karanlık loş...

Sayfayı Paylaş