1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    31
    Ödül Puanları:
    0

hamilelikte kaşıntılarınız varmı?

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

ellerin kaşınması ey ayak uyuşması

Selam kızlar
    bazı gebeler ellerinde kaşıntılar oldugunu söylüyor
    bu tüm hamilelerde görünmez ve genellikle gebeliğin son haftalarında görülen bu hastalıkta artan gebelik hormonların etkisiyle safra kanallarında akım yavaşlamakta ve böylece kanda kaşıntıya neden olan safra asitleri birikmektedir.

benim daha çok ayaklarım kaşınırdı ve soguk kolanya ile çok rahatlıyordu sizede öneririm

hamilelikte kaşıntılarınız varmı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelikte Kaşıntıyı Önleyin

Gebelikte Kaşıntıyı Önleyin

Ya kaşıntı kadar kötü bişey yoktur.İnsanı çok rahatsız eder bilmiyorum hamileykende aynı sancılarmı çekilir.Neyse siz hamişlerime bunu engellemek için bikaç bilgi veriyorum. Gebelik sırasında daha önceden yaşamadığımız pek çok değişik durumla karşılaşırız. Özellikle ilk gebeliğini yaşayanlarda bu durum bebeğin sağlığı ve zarar görüp görmeyeceği konusunda endişeye neden olabilir....
  2. Hamilelikte Kaşıntının Sebepleri

Hamilelikte Kaşıntının Sebepleri

hamilelikte kaşıntı neden olur,gebelikte kaşıntının sebepleri,hamilelikte kaşıntının nedenleri,gebelikte kaşıntı nasıl geçer,hamilelikte kaşıntı hakkında bilgiler gebelik sırasında kadınlar daha önceden yaşamadıkları pekçok değişik durumla karşılaşabilirler. Özellikle ilk gebeliğini yaşayanlarda bu durumlar bebeğin sağlığı, ve ona zarar verip vermeyeceği konusunda endişeye neden...
  3. Hamilelikte felç geçiren varmı?

Hamilelikte felç geçiren varmı?

hamilelikte inme ,gebelikte inme,gebelikte felç,gebelikte felç nedenleri,gebelikte felç geçiren varmı,gebelikte felç tedavisi,gebelikte felç hakkında bilgiler İnme yani stroke (halk arasındaki tabiriyle felç, beyin felci) beyin damarlarında meydana gelen tıkanma veya ani oluşan kanama nedeniyle vücudun bir kısmında felç meydana gelmesidir. Serebrovasküler olay veya serabrovasküler hastalık...
  4. Gebelik dönemindeki kaşıntıyı önleyin!

Gebelik dönemindeki kaşıntıyı önleyin!

Gebelik sırasında daha önceden yaşamadığımız pek çok değişik durumla karşılaşırız. Özellikle ilk gebeliğini yaşayanlarda bu durum bebeğin sağlığı ve zarar görüp görmeyeceği konusunda endişeye neden olabilir. Gebelik sırasında anne adayını hem fiziksel olarak hem de bebeğine zarar gelip gelmeyeceği konusunda endişelendiren durumlardan birisi de kaşıntılardır. Pek çok kadın gebeliğin seyri...
  5. Hamilelik olasılığım varmı

Hamilelik olasılığım varmı

adetım ayın 27 sınde olması gerekıyordu fakat hala olmadı belırtı olarak cıddı mıktarda iştahım acıldı kasıgımın sol kısmında ve belımde agrım var cok nadır arada mıde bulantısı yasıyorum cok sık tuvalet ıhtıyacım oluyor. doktorlar cocuk ıcın bıraz zor demıstı kıstlerımden dolayı acaba hamıle olabılır mıyım test alıp hayal kırıklıgına ugramaktan korkuyorum :(

Sayfayı Paylaş