Hamilelikte nane limon içmek zararli mi grip oldum da.

• Konbuyu başlatan Beyzademibekliyorum
  • Başlangıç tarihi
B

Beyzademibekliyorum

Forum Okuru
Hamilelikte nane limon içmek zararli mi grip oldum da.

Hamilelikte grip nane limon melek kadınlar kulübü hamilelikte grip nasıl geçer forumda.​

Kızlar 26 haftalık hamileyim ve grip oldum herhalde bu aralar ortalıkta bir grip salgını var koronayi geçtik şimdi grip olduk. Hamilelikte grip nasıl geceler neler yapabilirim. Hamilelikte grip nane limon içmek zararlı olur mu? Mecbur ilaç almadığım için bitkisel şeylere yöneldim ama c vitamini yeme dışında bir şey yapmadım henuz. Nane limon zarar vermez ise onu yaparım.

Merhabalar
Çok geçmiş olsun ben de hamileyken çok iyi hatırlıyorum kısa denk geldiği için grip olmuştum doktorum ilaç veremem yat dinlen bol bol c vitamini ve su iç demişti. Çaylar konusunda da dikkatli olmakta fayda var. Zararlı gelebilecek bitki çayları var elbette hamile iken. Bunlar adaçayı, sinameki, keten tohumu, ahududu ve fesleğen önerilmiyor. Ama zararsız olanlar ise nane limon başta olmak üzere ıhlamur, zencefilli limonlu çay, rezene kuşburnu gibi çayları tüketebilirsiniz. Özellikle nane limon konusunda tamamen zararsız bir çaydır. Hasta olduğumuzdan zaten nedense akla gelen ilk çaydır nane limon. Gerçekten de iyi geliyor orası doğru. Sarımsak da doğal antibiyotik ama hamilelikte kullanmak zararlı mı yoksa faydalı mı aşağıdaki yazıda ayrıntılı yazılmış. "Gebelikte sarımsak tüketmek faydalı mıdır zararlı mıdır?"

Geri