1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    31
    Ödül Puanları:
    0

hamilelikte sık idrarın nedenleri

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

Sık idrar idrar yolları enfeksiyon

merhaba kızlark tuvalet ihhamileliğinde bundan şikayet ettmeyen yoktur heralde
    ben son aylarımı neredeyse tuvaette geçiriyordum
    özellikte ilk 3 ve son 3 ay daha sık görünüyor
    çünkü rahim idrar torbasına baskı yapıyor ve buda sık tuvalet ihtıyacı oluyor
    bu durum için zaten herhangi bir ilaç kullanımı yok

hamilelikte sık idrarın nedenleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelikte Sık İdrara Çıkma Sorunu

Gebelikte Sık İdrara Çıkma Sorunu

gebelik, sık idrara çıkma sorunu, nedir, ne yapmalı, tansiyeler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Gebe meleklerin bebek beklerken en çok şikayet ettiği konulardan biri ,sık idrara çıkma isteğidir.Hatta bazı melekler sırf bu yüzden kapı dışarı çıkamaz hale bile gelebilirler. İdrara çıkma sıklığının bu kadar artmasının nedenlerinden biri beden de...
  2. gebelikte sık idrara çıkma

gebelikte sık idrara çıkma

Gebelik ilerledikçe; büyüyen rahimin etkisi ile idrar torbasına baskı sonucu mesane kapasitesi oldukça azalır. Daha az miktardaki idrar ile mesanede dolma hissi belirir. Bu sık ve az miktarda idrar yapmaya neden olur. Hatta bazen anne adayları geceleri sık kalkma nedeni ile uyku problemi bile yaşayabilirler. Bu durum özellikle ilk 3 ay ve son 3 aylık gebelik periyodunda kendini gösterir....
  3. sık idrara çıkma gebelik belirtisi mi

sık idrara çıkma gebelik belirtisi mi

Kızlar bu aralar bebek bekliyorum ve sık sık idrara çıkıyorum. Acaba bu bebişimin geleceğinin belirtesi olabilir mi teşekkür ediyorum.
  4. Gebelikte sık idrara çıkmanın nedeni nedir ?

Gebelikte sık idrara çıkmanın nedeni nedir ?

Hamilelik döneminde sık idrara çıkma genellikle hamileliğin erken bir semptomu olarak görülür ve birçok kadın aslında diğer ortak hamilelik belirtileri öncesinde tuvalete artan yolculuklarını fark edecektir. Kesinlikle gebe bir kadın için keyifli bir deneyim değil ve idrara çıkma, hayatınızın uyku gibi belirli yönlerini bozabilir. İlk trimesterde en yaygın olanıdır, ancak bazı kadınlar son...
  5. Sık idrara çıkma nedenleri ve tedavisi

Sık idrara çıkma nedenleri ve tedavisi

Sık idrara çıkma hem erkekleri hem de kadınları etkileyebilecek rahatsız edici bir durumdur. Sık idrara çıkma, idrar yollarını herhangi bir düzeyde etkileyen hastalıklardan kaynaklanabilir. Sık sık idrara çıkıyorsanız , bazı durumlarda geçici bir mesele olabilirken bazı durumlarda dikkat edilmesi gereken altta yatan bir tıbbi durumun belirtisi olabilir. Aşırı idrara çıkma veya idrar sıklığı,...

Sayfayı Paylaş