Hamilelikte üstüne görme nedir nasıl anlaşılır ?

Merhabalar!! yazılanları takip ediyorum ve bende dertliyim bu konuda!!!!
2,5 yıllık evliyim ilk günden bu yana bebek istedim. testler yapıldı ne eşimde ne bende sorun yok bilinmeyen infertilmiş!! 2. yılımızı kutladığımızda hamile olduğumu öğrendim. Hamile olduğumu öğrendikten bir hafta sonra kanamam başladı çok korktum hemen doktora gittim. keseyi gördük yerleşme kanamasıda olabilir düşükte olabilir dedi doktor. İğne ilaç derken bir hafta sonra kalp atışını görmeye gittiğimzde bebeğim beni bırakmıştı. Kanamam o güne kadar hafif hafif devam ediyordu. Çevremdekiler olabilir dedi. bizde olduk falan!! düştü bebeğim. 3. ay korunmnın ardından başladık tekrar bebek çalışmalarına ,bu ay adetim 3 gün gecikmenin ardından başladı ve 2. günü bitmişti. 15 Aralıkta başladı 16 sı akşamı bitmişti bile!! düşükten sonra çok kanlı oluyordu adetlerim ve 7 günden fazla sürüyordu. Bu sefer farklı oldu miktar ve gün olarak, düzenli ilişkiyede girdik. Acaba diyorum, bir yandan da kaptırmayayım diyorum ama bi yanımda Üstüne görme örneklerini okuyuncada neden olmasın diyor. idrarda baksam çıkarmı ki???

14 ocakta idrar da gebelik testi yaptım pozitif:)) beta hcg 220,3 çıktı. ayın 17 sinde tekrar beta hcğ 701,1 allahım sen tamamına erdir. isteyen herkesin muradını ver inşallahhh
HAMİLEYİM allahım isteyen herkese tatdır.

bende de aynı dert var üstüne görmüs olabilirim diyorum ama test negatif cıkıyo idrarda ne zaman belli olur kı yardım lütfen

mrb aynı şeyleri bende yaiıyorum merak ettim sonuçda ne oldu cevap verirsen eğer görüpte çok memnun olurum.

tebrik ederim.okudukça yazınızı kendimden birşeyler buldum.bende 2.senemi kutlarken hamile idim ama kaybettim.toplamda aslında 5 tane kaybettim.ama bi umut oldunuz bana.teşekkürler.
24 ocak adet tarihimdi.29-30 ocak az kanamalı dünde sadece kahve rengi leke olarak gördüm.kanamalı geçen günlerde yoğun beyazz veya şeffaf akıntım oluyordu.
bu ay için olmasa bile lütfen bana da dua edin olur mu?4 senelik evliyim ve artık iyice çok istiyorum yavrumu.şimdiden çok teşekkürler.

Merhaba ben acıl cvp beklıyorÙm. 4.01.2012 de adet oldum ve 9unda bıttı. 21 ocakta tekrar adet oldum fakat kahverengı ve cok az mıktarda 3 gun surdu. Suanda yanı 1 subat 2012 yıne 10. Gun aralayla lekelenmem oldu fakat peceteyle sılınce cok az bır ıkı damla seklınde gelıyor. Sızce hamılemıyım 1 senelık evlıyım ve hıc korunmadımm cok ıstıyorum bebıssss

Kızlar merhaba acıl cvp beklıyrum. Ben 4 ocakta adet oldum 9 ocakta bıttım 10 gun sonra leke geldı 3 gun cok yogun degıl ama kahverengıydı 3 gun surdu. Yıne 10 gun sonra yanı bugun yıne leke geldı ama peceteyle sılınce bıkac damla??? Ben 1 yıllık evlıyım hıc korunmadımm acaba hamısmıyım cok ıstıyorumm yardımcı olun lutfennnn

merhaba kızlar lütfen bende acil cevap bekliyorum ben 5 ocakta adet gördüm 20 -22 gün sonra falan kanamam oldu az miktarda 1-2 gün sürdü sonra 3 şubatta olmam gerekirken 31 ocakta tekrar adet gördüm fakat önceleri çok yoğun olmasına rağmen bu sefer 3 günde bitti gibi acaba üstüne görme olayı olabilir mi

slm benim adetim tam gününde önce pembe sonra kahve leke şeklinde 1,5 gün sürdü kan testi yaptırdım beta hcg 5.50 çıktı dok. 3gün sonra tekrar yapalım dedi adetim kırmızıya döndü ama herzamankinden az acaba üstüne görme olabilir mi cwp lütfen

Geri