Hamilelikte üstüne görme nedir nasıl anlaşılır ?

Meraba kızlar bana yardımcı olun lütfen eşim uzakta gemi kaptanı olduğu için ara ara gelio en son 31 agustosta birlikte olduk 5 gun sonra adet oldum ondan sonra bi kez daha adet gördüm ikiside normalden biraz azdi ama yne de gördüm leke gibi deildi daha sonra 3 ci adetimi görmedim tabi ikinci adetimde iliskinin üzerinden 33 geçmişti kan testi yaptirdim 0.1 bu arada nerdeyse 10 kez idrar testi yaptim ama negatif ben de artık hamile deilim die çünkü 2 aydan fazla oldu ilişki üzerinden tarlusal kullaniyorum ama kasiklarim fena agrio ilaç bitmeden az az kan gelio ama ilaci bitirim die birakmadim ilk defa yaşıyorum böyle duzensizlik acaba bi sıkıntı mi var nedir anlamadım gitti bana yardımcı olun kanamam ilaç bitince tam gelir mi ağrı neden normalde adetlerim agrilidir ama bu bi değişik şimdiden tsk ederim

Kızlar cevap lutfen adetım 8gun gectı adet olmadan önce sol kasıgımda cok Ağrı vardı 8gunun sonunda adet soğan oldum ama normal adet gıbı degıldı adet oldum ama hala sol kaşığımda batma ve agrı oluyor sizce hamile olabılır mıyım

Kızlar cevap lutfen adetım 8gun gectı adet olmadan önce sol kasıgımda cok Ağrı vardı 8gunun sonunda adet soğan oldum ama normal adet gıbı degıldı adet oldum ama hala sol kaşığımda batma ve agrı oluyor sizce hamile olabılır mıyım
Merhaba , tedbiren test yapın ve sonuca göre hekime görünp muayene olun.

Meraba kızlar bana yardımcı olun lütfen eşim uzakta gemi kaptanı olduğu için ara ara gelio en son 31 agustosta birlikte olduk 5 gun sonra adet oldum ondan sonra bi kez daha adet gördüm ikiside normalden biraz azdi ama yne de gördüm leke gibi deildi daha sonra 3 ci adetimi görmedim tabi ikinci adetimde iliskinin üzerinden 33 geçmişti kan testi yaptirdim 0.1 bu arada nerdeyse 10 kez idrar testi yaptim ama negatif ben de artık hamile deilim die çünkü 2 aydan fazla oldu ilişki üzerinden tarlusal kullaniyorum ama kasiklarim fena agrio ilaç bitmeden az az kan gelio ama ilaci bitirim die birakmadim ilk defa yaşıyorum böyle duzensizlik acaba bi sıkıntı mi var nedir anlamadım gitti bana yardımcı olun kanamam ilaç bitince tam gelir mi ağrı neden normalde adetlerim agrilidir ama bu bi değişik şimdiden tsk ederim

Merhaba , birliktelik sonrası 2 defa mensiniz gerçekleşmiş.Son gecikmeniz hormonal,rahim kaynaklı bir sorun,stres,mevsim dönüşleri gibi durumlardan kaynaklanabilir.Hekime görünüp muayene olmanız da fayda var.

Merhaba Beyza hanim doktora gittim bi sıkıntı yok kafaya takmissiniz biraz dedi ultrason da bişey göremedi ki olsa zaten 8 9 haftalik olmasi lazimdi illaki görürdü die düşünüyorum bu arada gogsumden sıvı gelio prolaktin yüksek olabilir o yuzdendir dedi bi de rahmim ters donmus bunların etkisi vardır dedi rahim ters olunca bebeği veya keseyi gorememe gibi bi durum söz konusu olabilir mi

Aynen Beyza hanim ama ben hala tereddüt ediorum resmen psikolojim bozuldu sanki her yanim hamileyim diyo

son adet tarihim 23 ekim henüz adet olmadım ama testte yaptırmadım birkaç gündür göğüslerim de şişkinlik ve ağrı var bunun yanın da aşırı bir halsizlik ve herşeye isteksizlik te söz konusu... bu sabah birkaç damla leke gördüm acaba hamileyimiyim de üstüne mi görüyorum anlamadım hamileyken de adet olan anne adayları varmı acaba

Merhaba,

Gebe olup olmadığınızı ancak test yaparak öğrenebilirsiniz.Belirtiler yanıltıcı olabiliyor. Gecikmeniz bayağı var, test yapın. Ek bilgi olarak ; her mens gecikmesi gebelik değil.Hormonal bozukluklar,rahim kaynaklı sorun,kist,miyom polipler gecikmeye neden olabilir..

Geri