Hamilelikte üstüne görme nedir nasıl anlaşılır ?

Öncelikle merabalar..Adetimde ilk kez bir sorun oldu..15 günde adet oldum..Adetim bittiğinde eşimle ilişkiye girmiştim..Bu durum bir hamilelik belirtisi mi?Bu arada sigarayı bırakmam ve birkaç sorun daha meydana geldi bunlarda erken adetime neden olabilir mi?Cevap bekliyorum teşekkürler...

canım gecen ay bende 17 gunde adet olmuştum ve normalde çok düzenlidir. Arada olabiliyor böyle durumlar. Muhtemelen stres yada bahsettigin sorunlardan kaynaklanıyordur.

selammm

merhaba arkadaşlar üstüne görme bende olduu bugün ewde yaptığım tesste pozitif çıktı çarşamba doktora gidicem nasıl oldğunuda gelince adet kanaması gibi deil kahve rengi ve uçuk pembe renkte oluyooo we yoğun olmuyo kanamada olmuyor sizleri takip ediyorum hepinizi yüce yaradanım en kısa sürede sizlerede nasip etsnnn inşallah bakalımm ben hala inanamyrm çarşamba doktora gidim geince size bilgii wericem ....

benimde mide bulantılarım var 1 haftadır hiçbirşey yiyemiyorum içemiyorum ve gazım var ama adetim tam gününde geldi ama agrısız ve çok az geldi normalde aşırı agrılı geçiririm ilk 2 gün ve yogun gelir korkuyorum doktora gitmeye umutlandım da ya yok derse :(

merhaba arkadaşlar üstüne görme bende olduu bugün ewde yaptığım tesste pozitif çıktı çarşamba doktora gidicem nasıl oldğunuda gelince adet kanaması gibi deil kahve rengi ve uçuk pembe renkte oluyooo we yoğun olmuyo kanamada olmuyor sizleri takip ediyorum hepinizi yüce yaradanım en kısa sürede sizlerede nasip etsnnn inşallah bakalımm ben hala inanamyrm çarşamba doktora gidim geince size bilgii wericem ....

merhaba tatlı meleğim doktora gideceğini yazmışsın ne oldu merak ettim. bende aynı sorunları yaşıyorum her seferinde tek çizgi görmeye alıştığım için test de yapmadım bu ay bekliyorum bakalım hayırlısı. doktora gittiysen acele cvp yaz ltfn allah gönlüne göre versin.

umut kapısı

arkadaşlar merhaba ben geçen ay ın 28 inde adet oldum.benim her ay 4-5 gün önce gelir adetim.bu ay 18 inde eşimle birlikte oldum ve 24 ü sabahı adet gördüm.ilk gün pembemsi bir renk sonra 2.günü de kahve rengine döndü.4,günü de bitti.bugün ayın 29.ben ümitlenmesem mi acaba.hala kasıklarım ağrıyor.ve adtim bitti.test yapayımmı.1 senelik evliyiz ve daha yeni konurnmayı bıraktık.ama adetimden 1 hafta önce ilişkiye girdik.1 haftada bebek tutunurmu.şuan ilişkiye girmemden sonra 11 gün oldu.test yapayımmı.ay kızlar morall istiyorum.özge

arkadaşlar ben size bir şey sorucam ben 3 ay önce hamile olduğumdan şüphelendim ama adet olunca yanlış düşünmüşüm dedim 3 aydır adetimi düzenli oluyorum sadece 1 kez zamanından 1 hafta önce oldu onun dışında normal zamanda ve miktarda oluyorum acaba hamile olma olasılığım var mı daha yeni 6 aylık evliğim bebek için erken olduğunu düşünüüyoruz hamile değilimdir di mi?

Merhaba arkadaşlar. :) Daha yeni üye olduğum için sanırım üyeliğim onaylanana kadar konu açamıyorum onun için buraya yazdım. Ağustosun 28'inde nişanlımla ilişkiye girdik.Ama ben adetliydim. Adetim 8gün sürdü biz 6.günü ilişkiye girdik.Nişanlım geri çekme yöntemiyle boşaldı.Yani zevk suyu söz konusu :S onun üstüne ben normal tarihimde adet gördüm.Normalde adetim 7gün sürer 3günde lekelenme olurdu bu sefer 5buçuk gün normal 4gün lekelenme oldu.İnternette okudum hamileyken de adet olunabilir diye :S sizce hamile olmam mümkün mü?Yardım edin bana.Psikolojim çok bozuldu Evlenmemize daha çok var.Bir hata yaptık kaldı işte. Lütfen yardım edin :(

bende 1 ay üstüne gördüm mucize bebek diyoruz :D
ama her hangi bi ilaç kullnmamıştım

ben bişi sorucam k.bakmayın buay eşimle korunmadan bi kaç kez beraber olduk istediğimiz için.. sonra ben hamile kaldığımı düşnürken adetim tam gununde normal bir şekilde oldu sadece adetin bi kaç gün öncesinde fazla kasık agrısı ve bel agrısı vardı adetim normalindeki gbi 5gün sürdü..suanda biteli 9 gün oldu adet bıtımınden beri boşalma olmadı ama bende arasıra mide blantsı hafif akıntı. hafif bi kasık agrısı var süpheleniyorum amama negatıf görmektende korkuorum bukadar zaman geçmesıne ragmen idrar testı dogru sonuc verırmı? SİZ ADETTEN NEKADAR SONRA NASIL ÖGRENDINIZ ACABA LÜTFENNNNNNNN YARDIMCII OLUN:(:

mrb kızlarR..ARANIZA YENİ KATILDIM.HAMİLEYKEN ÜSTÜNE GÖRENLERE DANISMAK İSTİYORUM.1.5 YIllık evliyim 1 yıldır bebk istioruz yapılan arastrmlarda eşimde sperm azlıgı cıktı.dok norml yollarda olabilir dedi ama kesn konusmadı klomene basladı eşim eger hamilelk olusmazsa 2 ay sonra aşılamaya gidicez..ilk ayımız bitti klomen kullanmda..sormak istedigim cok düzenli adet görürüm.bu ay 4 gün önce oldum ve bi 5 6 saat kahverengi lekeler geldi (akıntı deil)daha sonra adet gördüm ve normalde ilk günümde az gelr 2 günüm yoğun olur..kahverengi akıntıdan sonra normalinden cok fazla kan geldii 2.günümde ise az 3 ve 4 kahverengi akıntı ve lekelerr..normal reglimn basında kesnlkle lekelenme olmazdı ve sadece 4 günümn bitimine yakın kahve rengi akıntı gelirdii..biRİ BANA BU KONUDA YARDIMCI OLABİLİRMİİ..ADET GÖRMEDEN Bİ KAC GÜN ÖNCE KARNIM ŞİİSERDİİ VE GÖRDÜKTEN SONRA İNERDİİ..AMA SUAN HALA KARNIM ŞİŞ...ÜSTÜNE GÖRME OLABİLİRMİİ???TEST ALMK istemiyorum herdefasında hayal kırıklığıı oluyoo dok gtmk istemiyorum artıkk..siz danısmak istedimm..BİLGİSİ OLAN LTFEN BANA YARDIM ETSİNNN....

merhaba nilduru bende yeni katıldım siteye aynı şeyleri bende yaşıyorum klomenden sonra çatlatma iğnesi vurundum 10 gün sonra kanamam oldu kahverengi ve şiddetli akıntı şeklinde 2. gün öğlen tamamen kesildi şimdi lekelenme bile yok adetime 1 hafta vardı erken oldun sen durumunu öğrendinmi sence ne olabilir çok endişeliyim normalde adetim 5 gün sürer. geçen ayda 4 gün sürdü yoksa erken menapozmu yaşım 27 bilmiyorum ya çok kafam karışık

Geri