Hamilelikte üstüne görme nedir nasıl anlaşılır ?

merhaba eşimle adet günümden 3 gün önce korunmasız ilişkiye girdık fakat adet oldum çok sancılı bır sekılde.kasıklarım ağrıdan kopuyordu. buayda korunmamıza rağmen hamile kaldığımı öğrendim. nasıl oluyor bu? acaba üstüne mi gördüm ?? lütfen yardımcı olur musnuz?? teşekkürler..

kızlar biz de eşimle geçen ay adetim bittiğinden beri deniyoruz..geçen ay 8inde bitti adetim ama bu ay gene adet oldum..şu an devam ediyor 3. günümdeyim.. ben de üstüne görmüş olabilirmiyim ki acep? (inşallah öyledir)..gerçi benim adetim normal seyrinde devam ediyor şu anda.. ama sanırım üstüne görme olayında adet süreci normal de devam edebiliyomuş yani illaki 1 2 gün sürecek veya hafif lekelenme olacak diye bişey yok di mi?

melekler cok acil yardımınıza ihtiyacım var,adetim 3 gün önce bitti,eşimle adet olmadan 4-5 gün önce birlikte olduk,adetim bitti ama hala ara ara yeniden regl olacakmışım gibi ağrım var,canım hiç bir şey yemek istemiyor,ama karnımda sürekli bi gurultu,uykum geliyor,hafif hafif sancılar giriyor,adetim bittiği gün adet sancılarım başladı sanki,dün gündüz bir kaç saat uyudum ve rüyamda yeniden gelinlik giyiyodum,ve ve aynı rüyanın içinde deli gibi çikolata yiiyodum,hamileler cok rüya görürmüş ya,evli baanın gelinlik giymesi de bebeğe yorumlanıyor,karnımda da şişlik var,reglim bitti ama şişliğim hala inmedi,üşüyorum bide çorapsız ve hırkasız gezemiyorum,saçma ama dün bi de bir şey için şu olursa hamileyim dedim ve iki saniye geçmeden o dediğim şey oldu,acaba dedim Rabbimin bir mesajı bu dedim,çünkü sigara içmeye devam ediyorum,çıldırmak üzereyim yarın kan testi yaptırcam ama negatif olmasından korkuyorum,hamile olabilir miyim sizce bu yaşadıklarım normal m,mide bulantım da var özellikle sigara içerken ne olur bana yardım edin,cevaplarınızı dört gözle bekliyorum :(((

Ben 3 haftalik evliyim.adetim gecikmeli oldu ve hamilelik belirtileri vartest yaptim neyatif cikti.sizce hamilemiyim.

hamilemiyim

arkadaslar adetim bittikten sonra 3,4 gün sonra kahverengi akıntılarım oldu bilginiz varmı neden

ben esımle ıkı ay önce ılıskıye gırdım uzerınden ıkı gun sonra hasta oldum 1 hazıranda ve 26 hazıranda tekrar hasta oldum temmuzun 30 bugun ve hala hasta olamadım bugun acık pembe 4 damlayı gecmıcek sekılde kan geldı acaba hamıle olabılırmıyım

acaba?

adetimi tam günümde oldum.fakat adet doneminde ve sonrasında mide bulantısı ates basması halsızlık asırı derecede uyku halı gıbı sıkıntılarla karsılasmaya basladım. henüz 25yasındayım. hamıle olabılırmıyım. yoksa aılemde olmamasına ragmen erken menopoz belırtılerı olurmu. gesmıs ıletılerı okudum adet donemlerının 5ıla 6gun arasında oldugunu soyluyor benım adet kanamam normalde bıle 3gunun sonunda bıtıyor.hamıle olma ıhtımalım varmıdır. test yaptım negatıf cıktı. doktara gıtmelımıyım bıraz daha beklemelımıyım.

biliyor musun bende aynı senin gibiyim annem 34 yaşında menepoza girdi ve 22 veya 24 günde bir adet oluyorum bu ayda öyle oldu adetim bitti 3. günde ve 5. gün idrar test. yaptım negatif çıktı fakat çok istiyorum bebek sahibi olmayı biri bize cevap versin lütfen

Arkadaslar merhaba bende 3 yıllık evliyim 5 ay korunduktan sonra bıraktık doktora gittiğimizde bı problem olmadıgını söyledim normal adet dönemleri 5 gün aşağı kayar bu ayda öyle oldu fakat gece 2 de leke geldi gündüzde az geldi daga 3 gündür gelmiyor sizce ustune gormuş olabilirmiyim lütfen aynısını yaşayan biri varsa cevap bekliyorum

arkadaşlar merhaba. ben bu ay normal adetimden üç gün önce adet gördüm ve normalde 6 gün süren adetim üç gün sürdü. adetimden önce de inanılmaz bir sancı ve bel ağrısı çektim. şuan herhangi bir kusma vs. belirtim yok. ama yine de hamile olma ihtimalim var mı bilemiyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

Geri