Hamilelikte üstüne görme nedir nasıl anlaşılır ?

lutfn yardm

5gun once adetm bitti 2 haftadr sabahtan aksma kadar basm donuor kabzlk ve bel agrisi oldu yaklasik 1 haftadr basim feci agrior ve yemeklere asermeye basladm bu gunlerde yedgm yemegn tatlinin ve meyvenin haddi hesabi yok toplasan dag olur ve 2gun once fenalastm acile gttm hafif atesm ckti soguk alginlgi baslangci dedi ama oyle birseym yok hasta olmadm deglm sizce test yapmalimiym lutfn yardmedn

cnm bence bi test yap ama hamileysende hemen çıkmayabilir erken gibi geldi

bende de mide bulantısı var kokulara hassasiyet adet gununME 2 gun kald kaşiklarim cok agriyo cok az bi kanamam geldi devamı gelecek diyo cok korkuyorum test yaptım negatif cıktı sizce ne olbilır ya cevaplarnzı beklıyorum

mrb kızlar.. 8 günden beri eşimle çocuk içn beraber oluyoruz. geçen ayın18-19u gibi adet olmuştum..2 gündür karnıma karnımın altına kramp gibi agrılar giriyo çok hafif gögüsleim hassaslaştı. belim agrıyo..bugün peçeteye pembe renkte kanamam geldi biraz daha sonrada hafiften çamaşırıma bulaşmış..sizce adetmi oldum yoksa üstünemi görüyorum.. anlamadım gitti yorumlarınızı bekliyorum..

meraba arkadaşlar bende yeni üyeyim.. sizinle paylaşmak istiyorum ve çok sıkıntıılıyım. normalde düzensiz adet görüyorum..geçen ay 18-19unda regl oldum.. 9günden ber eşimle çocuk için birlikte oluyoruz.. 2-3 günden beri çok hafif miğdem bulanıyo gögsüm sızlıyobiraz. migdemde ekşimeler yanmalar oluyo sürekli..akıntım oldu 2 gün önce kokoluydu baya.. karnıma karnımın altına kramp gibi agrılar giriyo falan filan neyse... dün sabah kalktıgımda pembe ve sadece peçeteye gelen bi kanamam oldu ve akşama dogru kahverengiye döndü rengii..bügün sabah kalktıgımda ise birden çok degil ama bi miktar kop koyu içinde siyah gibi pıhtılar olan kanama boşaldıı.. napıcam ne yapıcam bilmiyorum sizce nedir bu yaşadagım test yapsammı dogru çıkarmıı.. cevap verin lüten bekliyorum..S:

lütfen cevap

slm arkadaşlar bende bebek cok istyorun. normalde adetlerım düzensidir.gecen ay 17 sinde adet gördüm. bu ay tam 17sinde kahveringi ve hafif kanlı akıntım var. biraz kasık ağrısı cekrım ve sadece iki gün mıde bulantısı yasadım. bu ayın 18 inde test yaptım malesef ne gatıf cıktı. ama ben yınede umutluyum sizce hamiılemiyimdir. doktora gitmelimiyim. böyle seyler yasayanlar bana yardım edin lütfen.<zzzzzzzzzzzzz

çok acil cewap

merhaba iliskiden 2 3 gün önce iliskye girince adetin gelmesi 2 3gün aksayablr mi

bende senin yaşadıklarını yaşadım adet im olması gerektigi günden bir gün önce başladı beş gün çok hafif lekelenmeler oldu beşinci günün sonunda da normal ve ağrılı bi kanama başladı üstüne görme dedikleri şey böyle bişeymi benim de kafam karıştı doktor sonucunu bizede bildir olurmu

lütfen cevap

benim beş gün süren lekelenme şeklinde bi kanamam oldu beş gün sonunda ağrılı bi kanama başladı bu ne demek oluyo üstüne görme olabilirmi

Geri