Hamilelikte yves rocher kullanabilir miyim?

P

PxxP

Forum Okuru
Hamilelikte yves rocher kullanabilir miyim?

Hamilelikte yves rocher melek kadınlar kulübü hamilelikte yves rocher kullanımı forum'da.​

Arkadaşlar hamilelikte cilt bakım ürünleri kullanılabilir mi? Yves Rocher ürünleri kullanıyorum ben normalde ama hamileyim şuan kullanabilir miyim hala? Hamilelikte yves rocher kullanabilir miyim? Bir zararı olur mu kozmetik ürünlerin bebeğime?

Merhabalar
Hamilelikte kimyasal ürünlerden uzak doğal şeyleri kullanmak çok önemli. Doktorlar da bu şekilde öneriyorlar ama dilerseniz yine bir doktorunuza danışınız. Özellikle uzmanların uyarısı ilk üç ay kozmetik ürünlerden uzak kalmanız. Hamilelikte de illaki kullanılabilecek ürünler vardır Yves Rocher de aslında bunlardan biri diye düşünüyorum. Kimyasal ürün barindirmadigini biliyorum ama yine de dediğim gibi doktorunuza da danışınız. Aslında hamilelikte hiç bir makyaj ya da kozmetik ürünü kullanmamak en doğrusu.

Hamilelikte kozmetik kullanımı hakkında detaylı bilgiye sahip olabileceğiniz yazımızı aşağıdaki linke bıraktım. "Hamilelikte kişisel bakım ve kozmetik kullanımı ile ilgili bilgiler" başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Geri