Hamilemiyim 7 aydır adet olmuyorum

K

Kararsizkisi

Forum Okuru
Hamilemiyim 7 aydır adet olmuyorum
Merhabalar 3 aylik korunma ignesini kullanmayi biraktiktan sonra 7 ay gecti ve adet olmuyorum 1 hafta once esim ile iliskiye girdik bosaldiktan sonra esim penisini yikayip devam ettik esim geri cekilme yontemini kullandi korkuyorum ya hamile kaldiysam 14 aylik kizim var ve emziriyorum da ayrica

Selamlar, biraz önceki sormuş olduğunuz soruyu cevapladım. Ama burada ekstra şeyler yazmışsınız. Bebeğinizin olması ya da onu emzirmeniz, olası hamileliğin önüne geçmeyecektir. Koruma iğnesini bıraktıktan sonra 7 ay geçtiğini ifade ediyorsunuz tabiki hamile kalmış olma ihtimaliniz var.

Selamlar, biraz önceki sormuş olduğunuz soruyu cevapladım. Ama burada ekstra şeyler yazmışsınız. Bebeğinizin olması ya da onu emzirmeniz, olası hamileliğin önüne geçmeyecektir. Koruma iğnesini bıraktıktan sonra 7 ay geçtiğini ifade ediyorsunuz tabiki hamile kalmış olma ihtimaliniz var.
Evet bi ihtimal var adet gormedigim icin kafam karisik

Yazdığınız mesajlar onaya düştüğünden dolayı birazcık beklemeniz gerekiyor. Yani adet olmuyorsunuz ama hamile kalma ihtimaliniz var yani haftada bi isterseniz gebelik testi yapın bir ay süreyle ancak öyle anlayabilirsiniz onun haricinde aşağıdaki konuda yer alan belirtiler var mı yok mu zaman içinde ona da ayrıca bakmanız gerekiyor.

Bunlardan hic birisi suan yok bende insallah yoktur biseyd demekten baska carem yok anlasilan hayirlisi bakalim cevaplariniz icin tesekkurler

Geri