1. seydaa

seydaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    0

hamilemiyim acaba ?

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında seydaa tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlar.. buraya yeni katıldım ve tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum. Benim 1 senedir bebeğim olmuyo her ay umutla bekliyorum doktora gidiyorum, bu ay adetim 2 gün gecikti bende acaba test yapsammı bilemedim, cesaret edemiyorum yapmaya, çünkü adet sancısı gibi hafif ağrılarım var onun için test için 2-3 gün daha bekleyeceğim.. hamilelikte ilk belirtiler nasıl olur nasıl anlarım merak ediyorum beni bilgilendirebilirmisiniz..

ASİMELEK bunu beğendi.
  2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.168
    Ödül Puanları:
    113
    merhaba canım hoşgeldinn aramıza doktora gidiyorum demişsin de doktor ne dedi yani herhangi bir sorun varmı? birde adetin hep böle gecikirmiydi yoksa ilk defa bu ay mı gecikti ? bu arada bizim bir sayfamız var bebek olmasını isteyenlerle tecrübelerimizi paylaşıyoruz senide orda görmek isterim http://www.meleklermekani.com/gebelige-hazirlik/204782-lavisle-hamislik-yolunda.html buraya gel canım senin gibi bir çok arkadaşımız var burda :) birde bir kaç gün bekle inşallahh hakkında hayırlısı olur :)

3. seydaa

seydaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim canım, doktora ilk gittiğimde süt hormonun yüksek demişti oda ilaçla düzeldi onun dışında hiç bir sorunum yok, bütün hormon testlerim yapıldı kanal filmim çekildi bişi yok herşey normal, ayrıca eşimede test yapıldı 2 kere onda da bi problem yok ama 3 kere yumurta büyütücü hap ve çatlatma iğnesi yapıldı bi sonuç yok, geçtiğimiz ay hiçbişi yapmadı bu kez bekleyelim demişti doktor bakalım hayırlısı.. LaViŞLe HaMiŞLiK YoLuNdA....:) burayada hemen geliyorum bakıcam teşekkür ederim :))

hamilemiyim acaba ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamilemiyim acaba kızlar

hamilemiyim acaba kızlar

hamilemiyim en hastalığım bittikten sonra erkek arkdaşımla bişeyler denemeye kalktk. Fakat içeri girme veya boşalma falan olmadı. bende zevk suyu vardı ama o ondan olmadıgını kesin diyor. onun penisi vajinama degdi hemen geri çekti. hastalıgım 1 hafta gecikti evde test yaptım negatif çıktı. arada midemde bulanıyor. sizce hamile kalmış olabilir miyim?
  2. Acaba hamile miyim?

Acaba hamile miyim?

Gebelik şüphesinde yapılması gereken tek işlem gebelik testleridir. İnternetten size kesin net yanıt vermemiz mümkün değildir.Kafanızda konuyu büyütmekten ise test yaptırıp sonuca ulaşmanız en mantıklsıdır.Evet internetten sıkça aranılan hamilemiyim,hamilelik belirtileri,hamile olduğum nasıl anlaşılır,gebelik hakkındaki detaylar konumuzda 3 yöntem vardır: 1) idrarda gebelik testi 2)...
  3. hamilemiyim ben acaba

hamilemiyim ben acaba

Meraba banada yardimci olurmusunuz?Esimle yumurtlama döneminde birlikte olduk ve 2 haftadir kasiklarimda agri ve siskinlik ,Göhüslerimde aci var midem bulaniyodu basim donuyo son 2,3 gundurde belirtiler kayboldu adetimin gecikmedinede 4 gun var sizce hamile olabilir miyim lütfen cevap verin
  4. acaba hamilemiyim ?

acaba hamilemiyim ?

merhaba ben yaklaşık 5 ay önce sezaryanlı doğum yaptım adetim duzenliydi ama bu ay içinde kan eksikliğinden dolayı kan ilacı kullandım ve adetim 15 kadar gecikti adet agrilarim var adet olacakmış gibi hissediyorum ama olmuyorum sadece dün akintimla beraber bir damla kadar kan geldi ama hala adet olmadim hamile olabilirmiyim test yapmaya korkuyorum
  5. göğüslerim ağrıyor acaba hamilemiyim

göğüslerim ağrıyor acaba hamilemiyim

gogus ve alt karin agrisi beraberinde gobek deligi agrisi hissediyorum suan bulanti vee bas donmesi yok 1 hafta erken regl oldum ve sık idrara cikma basladi geceleri cikmaya basladim ve istahim ve vucut isimda baya fustu bu havada usuyorum hamilemiyim ve piskolojik biseymi

Sayfayı Paylaş