1. Hamilemiyim adetim 5 gün gecikti yardım ediiiin

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Kayıtsız ÜyeNilgune tarafından paylaşıldı.

Adet gunum tam 5 gün gecti acaba

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, 10 gün geçtikten sonra bir test yaptırın ve sonucu bizimle de paylaşın :D:D

Hamilemiyim adetim 5 gün gecikti yardım ediiiin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adetim 4 gün gecikti yardiminiza ihtiyacim var

adetim 4 gün gecikti yardiminiza ihtiyacim var

adetim 4 gün geçikti kizlar ben en son 8 haziranda adet oldum bu ay 7 sinde olmam lazimdi 4 gün gecti ama hala olmadim,felaket kasik agrisi cekiyorum cok akintim var ha geldi ha gelecek diyorum ama yok yok.persrmbe günü test yaptim negatif cikti acaba sizce kac gün daha beklemeliyim?nolur yardim edin
  2. Melekler adetim 1 2 3 4 5 gün gecikti acaba test yapsam hamilemiyim

Melekler adetim 1 2 3 4 5 gün gecikti acaba test yapsam hamilemiyim

Kızlar adetinm 1 gün geciktiğinde yada 2 3 4 yada 5 gün geciktiğinde ben evde yapılan gebelik testlerinden alsam hamile olduğum ortaya çıkar mı? birde kesin sonuç olur mu ? Olmaz ise acaba hangi testi yaptırmam gerek heyecandan ölecem çabuk cvp verin ya bana :)))
  3. Hamilemiyim adetim 15 gün gecikti

Hamilemiyim adetim 15 gün gecikti

Hayirli aksamlar bir sorum olacakti Son adet tarihim 10 haziran adetim geceli 15 gun oldu iki kere gebelik testi yaptirdim biri pozitif biri negatifti 11.gunumde kan testi yatim 0.26 yani negatif bu degerin artma ihtimali varmi basina boyle birsey gelen varmi adt olacakmisim gibi sancilarim oluyor ama geciyor gogsum 2 gundur sisti agriyor dokununca . Bir akil verin
  4. Adetim 5 gün gecikti 6 gün kan geldi  Acaba hamilemiyim?

Adetim 5 gün gecikti 6 gün kan geldi Acaba hamilemiyim?

Adetim 5 gün gecikti 6 gün kan geldi açık renk az geldi.korkuyorum ya hamile degilsem diye test yapma imkanim da olmadı
  5. Anal ilişki yaşayanlar bende yaşadım Adetim 6 gün gecikti  hamilemiyim ?

Anal ilişki yaşayanlar bende yaşadım Adetim 6 gün gecikti hamilemiyim ?

Merhaba 3 ay önce eşimle anal olarak ilişkiye girdik 2 ay boyunca refl oldum normalde ağustosun 21 i civarı regl olmam gerekiyodu ama 6 gün geçti hala olmadım sizce hamile olabilirmiyim ya da ne olmuş olabilir kasıklarım ağırıyo belim de ağırıyo ama hala olmadım

Sayfayı Paylaş