1. nesihn

nesihn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hamilemıyım değilmiyim bilmiyorum

Konu, 'Gebelik' kısmında nesihn tarafından paylaşıldı.

hamilemıyım merhba bn yenı uye oldum bn 3 aydır ewlıyım gecen ay 10 gn adet gecıkmesı grdum doktora gıttım kansız oldugumu soyldı ve kan ılacı kuullanıorum bu ay adetım 3 gun gectı.. her hangı adet belırtılrm yok acaba gebe olabılırmıyım yada ılaclrdan olabılırmı yardımcı oolurmsunz lutfen

hamilemıyım değilmiyim bilmiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hadi kızlar hamilemiyiz değilmiyiz beraber hesaplıyalımm:))

hadi kızlar hamilemiyiz değilmiyiz beraber hesaplıyalımm:))

hamilemiyim değilmiyim hamilemiyim falı taze kızlar degilmiyim hamile miyim değil miyim arkadaşlar slm.. hadi hep beraber bekliyelimm...:grouphug: inş hamişizdirr...:bebiss:
  2. Hamilemiyim??? Değilmiyim soru cevaplar Melekler Mekanı

Hamilemiyim??? Değilmiyim soru cevaplar Melekler Mekanı

adete yakın akıntı adet öncesi akıntı olurmu adete yakın olurmu fetal hareketlerin algılanması ne demek kahverengi Bazen doktora gitmeden bazı belirtilere göre hamilelik tanısını kendimiz bile koyarız ama bu ne kadar doğru arkadaşlar..Bana göre emin olmadan önce illaki doktor kontrolü şart.Belirtilere göre bazen hamile olduğunuza inanıp daha sonra hüsrana da uğramak daha çok yıkıcı olur anne...
  3. hamilemiyim değilmiyim yardımmmm

hamilemiyim değilmiyim yardımmmm

hamilemiyim Bugun test yaptim cook silik cikti. Evin isiginda dikatli bakmazsan gorunmuyor nerdeyse. Ama acik havada gayet belli. 2. Cizgi olarak kabul etmelimiyim sizce
  4. hamilemiyim değilmiyim anlamadım

hamilemiyim değilmiyim anlamadım

selam .adetime 8 gün kala test yaptım çift çizgi çıktı sonra gidip kanda baktırdım 001 çıktı hamilemiyim ?
  5. Hamilemiyim hamile değilmiyim bilmiyorum ?

Hamilemiyim hamile değilmiyim bilmiyorum ?

merhaba hamilelikle ilgili bir kaç sorum olucak sizlere bugün adet günümün ilk günü fakat olmadım henüz kendimde acayip şeyler sezinliyorum mesela ara ara migdem bulanıyo başım dönüyo gögüslerimde şişkinlik ve uçlarında renk değişimi oldu birde ucunda küçük küçük kabarcıklar bir kere dış gebelik yaşamıştım ve aynısı olmuştu şimdi acaba hamilemiyim diye tekrar düşünüyorum sizce olabilirmi...

Sayfayı Paylaş