hamilemiyim degilmiyim

B

burcu demirer

Forum Okuru
hamilemiyim degilmiyim
Benim reglim bittigi gün eşim ile birlikte olduk normalde korunuyirduk ama esim bu sefer korunamadı ve ertesi gun de mide bulantım oldu normalde tatlı şekerli seyler yemem sevmem
ama canim hep tali seyler istiyor

ve hafif basim dönuyor hamilemiyim yoksa
sadece kucuk bir tansiyon problemimi sizce ?

Melis ank

Aktif Üye
Üye
İlişkiden sonraki ertesi gün midenizin bulanması hamilelik ile ilgili değil. Öyle 3-5 günde gebelik oluşmaz.Sizin sağlıkla ilgili başka probleminiz var doktora görünüp muayene olun.

Gebelik testi yine negatif çocuk istiyorum testi erken mi yaptım hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Hamilemiyim hamile değilmiyim yardımcı olurmusunuz Hamilemiyim hamile değilmiyim yardımcı olurmusunuz
Eşimle 9 Mayıs birliktelik oldu 13 Mayıs adet oldum ama iki gün erken gldi , hc bı birliktelik olmadi baska , ve smdi benm karnında batmalar bulanma halsizlik hepsi var , adet oldum.ama bu nasıl.oluyor , normal kan tahlili yaptılar bugün idrar...
Soru-Cevap 5
PKO hastasıyım Hamilemiyim değilmiyim bilmiyorum PKO hastasıyım Hamilemiyim değilmiyim bilmiyorum
Merhaba lütfen yardımcı olun pcos luyum iki gün önce beta hcg 0.310 iki gün sonra tekrarladım kan testini 0.485 çıktı hamile miyim acaba değilsem neden böle belim ağrıyor göğüste hassasiyet var kasığımda batma var ama iki aydır adet olmadım...
Soru-Cevap 1
Hamilemiyim acaba cevap lutfen acil Hamilemiyim acaba cevap lutfen acil
merhaba ben erkek arkadasimla iliskiye girdim evde ve adetimin bitmesine 1 gun kala girdim ve 2 inci kez bosaldi ama icime deyil ve eve geldigimde beyaz kücük et parcasi düstü uzun ondan sonra kanamam azaldi sonra adetden bittim ve hamile miyim...
Bilmedikleriniz 1
Yumurtlamadan 3-4 gün sonra birlikte oldum Hamilemiyim değilmiyim Yumurtlamadan 3-4 gün sonra birlikte oldum Hamilemiyim değilmiyim
merhaba arkadaşlar ben yen üye oldum 19 haziranda adet oldum yumurtlama tarihim 2 temmuz ama biz 29 temmuz ve yumurtlamadan 3-4 gün sonra eşimle ilişkiye girdik adetime 2 gün var test yaptım negatif çıktı ama bir takım belirtiler hissediyorum çok...
Bilmedikleriniz 3
Gebelik testi yine negatif çocuk istiyorum testi erken mi yaptım Gebelik testi yine negatif çocuk istiyorum testi erken mi yaptım
Slm arkadaşlar bu gruba yeni katıldım 1 buçuk yıldır evliyim cocuk istiyoruz doktora gidiyorum birsey yok hersey yolunda diyor eşimde gitti onada aynısını dediler yumurtlama gününü hesaplıyoruz ama yine hayal kırıklığı bu ayda 4 yumurtlama...
Bilmedikleriniz 6