canım bence o lekelenmeler yerleşme diyorlar ya hani onun lekelenmesi bence.inşallah hayırlısıyla hamilesindir canım mutlaka haber ver emi.ben özel bi laboratuvarda yaptırdım 30 tl ya sadece pozitifmi negatifmi ona bakıyorlar 35 tl ye kaç hafatalık olduğu falan filan.devlet hastanesinde yaptırmak içinde doktorun istek kağıdı gerekiyor.randevu alıcan önce kadın doğuma sonra o göndericek kan tahlili yaptırmaya hiç para vermicen :handanca: hemen şimdi alki randevunu bitiveriyor randevular yarına al hadi hayırlısı inşallahhh:yahoo:

bizim burda randevu sistemi yok manisada yani :) cok sabırlıyım hala gitmedim :dil: ehehehhe
cuttery canım ne gibi belrtiler olmuştu sende
hadi hamişler yazsın belirtilerini :) anneciğime sordum bende cok uykun geliomus falan dedi
ben zaten hep uykucuyum ki
:dil:

merhaba kızlar...ben bursadan merve 1 yıllık evliyim, yeni üye oldum henüz ama uzun zamandır takip ediyorum sizi öncelikle bir kaç sorum olacak.Regli tarihim 10 gün geçti fakat sol kasığım zaman zaman olmak üzere çok şiddetli kramp girer gibi ağrıyor akşamları daha yoğun olmak kaydıyla midem bulanıyor zaman zaman başım dönüyor ve ağrıyor,yüzümde de şişme var biraz kilo aldım sanki.İki kez evde idrar testi yaptım sonuç:NEGATİF ama ben hiç bugüne dek böyle olmamıştım farklı bi şeyler var.şimdi eger hamilysem neden sonuç negatif çıktı? Eger hamile değilsem neden bu belirtiler başgösterdi? işin içinden çıkamıyorum kızzzzzlarrr yardım lütfennnn....

eczaneden test aldım hiçbir çizgi belirmedi gidip geri versem mi bilemiyorum iki oldu aynı sey oluyor
bu arada hastaneye gittim kızlar doktora kanda gebelik testi yaptırmak istediğimi söyledim
bana idrar testi yaptı sonucu 1:30 da alcam
neden kan testi yapmıyorlar acaba sizce negatif cıkarsa kan testi yaptırmalıyım bugun 6 gun oldu benm adetten tık yok birde akıntım oluyor renksiz kokusuz kasıklarımda agrıyor ara ara mide bulantısı da var sizce hastanedeki idrarda cıkarmı gebelik cıkmazsa doktorla kapısayım mı kan testi diye benim gibi olan oldumu:(

bide sunu merak ediyorum biz bu kadar calısma içindeyiz :) bişey olmuyo turk filmlerine baktıgım zaman esas oglan esas kızı tek atısta hamile bırakıyo :D vay canına diyesi geliyor insanın :D
canım noldu naptınnn yaptırdınmı kan testini çok merak ettim inşallah çıkar hadi bakalım hayırlısı haber vermeyi unutma :)

mechulum nerdesin bana akıl ver benim burda yasadıgım yerde hiç kimsem yok annemler baska sehirde komsulukta ölmüş bu memlekette 6 ay oldu bu sehre geleli hiç arkadasım yok :(

bizim burda randevu sistemi yok manisada yani :) cok sabırlıyım hala gitmedim :dil: ehehehhe
cuttery canım ne gibi belrtiler olmuştu sende
hadi hamişler yazsın belirtilerini :) anneciğime sordum bende cok uykun geliomus falan dedi
ben zaten hep uykucuyum ki
:dil:

eczaneden test aldım hiçbir çizgi belirmedi gidip geri versem mi bilemiyorum iki oldu aynı sey oluyor
bu arada hastaneye gittim kızlar doktora kanda gebelik testi yaptırmak istediğimi söyledim
bana idrar testi yaptı sonucu 1:30 da alcam
neden kan testi yapmıyorlar acaba sizce negatif cıkarsa kan testi yaptırmalıyım bugun 6 gun oldu benm adetten tık yok birde akıntım oluyor renksiz kokusuz kasıklarımda agrıyor ara ara mide bulantısı da var sizce hastanedeki idrarda cıkarmı gebelik cıkmazsa doktorla kapısayım mı kan testi diye benim gibi olan oldumu:(

Canım sana en baştan söylemiştim bekle die valla maşallah beklemişsin:DHerkesin belirtileri farklı oluyor yani bünyey ye göre değişiyor:)Canım ben sana kan tetsi yaptır die boşuna demiyorum çünkü idrar test çucukları bazen yanlış çıkıyor.Onlara%50 inan %50 inannma:DBende de negatif çıkmıştı ama akn testi yaptırdım pozitif çıktı.Doktorun neden kan testi istemedi ona şaşırdım.Çünkü belirtiler erken olan kişiden mutlaka kan testi isterler.Neyse ama sen yien de yaptır bakalım.beninm bildiğim idarar testi için 10 gün geçmesi lazım o zaman kesin sonuç alınıyor.Ama kanda 3 günlükte olsa hemen çıkar.bekleyelim sonucu görelim..eğer negatif çıkarda ve halen regl olmadıysan kesin kan testi yaptır..derim.hadi hayırlısı canım

tam 2 saat bekledim tam bana sıra geldi bu seferde doguma gitti 1 saatte öyle bekledim kapısacam bu kadınla ben kan testi için heralde hadi hayırlısı eczaneden aldıgım testi geri götürcem beni iki keredir tokatlıo tmm hiç çizgi cıkmaması normal olmadıgını gösterio testin bu doktora israr ettim kan testi diye bizim labaratuarın idrar testi cok hassas dedi görecz bakalım ufffff cok cnmı sıktı bu iş artık ya

merhaba kızlar...ben bursadan merve 1 yıllık evliyim, yeni üye oldum henüz ama uzun zamandır takip ediyorum sizi öncelikle bir kaç sorum olacak.Regli tarihim 10 gün geçti fakat sol kasığım zaman zaman olmak üzere çok şiddetli kramp girer gibi ağrıyor akşamları daha yoğun olmak kaydıyla midem bulanıyor zaman zaman başım dönüyor ve ağrıyor,yüzümde de şişme var biraz kilo aldım sanki.İki kez evde idrar testi yaptım sonuç:NEGATİF ama ben hiç bugüne dek böyle olmamıştım farklı bi şeyler var.şimdi eger hamilysem neden sonuç negatif çıktı? Eger hamile değilsem neden bu belirtiler başgösterdi? işin içinden çıkamıyorum kızzzzzlarrr yardım lütfennnn....

Canım benim aramıza hoşgeldin.mutluluklar diliyorum:)
reglin 10 gün geçmiş baya geçmiş.Onu baştan söyleyeyim de!!!kasıt batması olurr bu normal birşey.belirtilerin eksinlikle hamilelik belirtisi:)bence hemen koş doktora tets yaptır.Kan tetsi yaptır ama mutlaka yaptrı diyorum.Çünkü 10 günlük bir adet geçikmesi kesinlikle normal değil.Hamilelik yoksa da başka bir problem vardır.mutlaka git doktora ve bize hayırlı haberler getir canım:)

Geri