selm arkadaişlar lütfe biri cevap yazsın ben en son kasımın 29 unda adet gördüm hala olmadım sürekli idrara gidihyorum dün test yaptım evde negatif ıktı ama neden se bende ümit var midem bulanıo arada lütfen fikir verin:)

arkadarlar benimde adetime 10 gun kala sanki adet olacak misim gibi agrilarim var di belimde kasiklarimda karnimin alt kisimlarina onceden olmazdi boyle seyler yani adetime yakin bir zamanda bunlar olurdu ama daha erken basladi.. sanki heran adet olacak misim gibi.. birde hic basim donmezdi 3 defadir farkli gunlerde tabi bas donmesi yasadim. ve su an adetime 8 gun var ve ayaga kalkip bir yere gidecegim zaman goz kararmalari yasiyorum.. sizce ben hamile olabilir miyim ? yoksa usuttum mu aceba? :s bana yardimci olun.. ayrica benimde 1 oglum var eger kardesi olursa cok mutlu olacagim.. :)

Evet katılıyorum bende bunu merak edıyordum ınsanı aldatıyo bu belırtıler hamıle olarak hıssedıyosun kendını bakmısın regl olmusun

vajinamda ara ara hafif batmalar hissediyorum adetime de 6 gün var neden olabilir bilen var mı arkadaşlar?

Geri