hamilemiyim hen negatif çıkıyor kokulu akıntım var

bebegim123

Yeni Üye
Üye
hamilemiyim hen negatif çıkıyor kokulu akıntım var
slm benim bir sorum olcakti lutfen benim durumumda olan varsa bana yardimci olun lutfen bir senedir bebek istiyorum ama agustosun 20 sinden beri adet olmuyorum kac defa test yaptirdim hep negatif ama 31 ekimde 2 gun adet oldum ama kotu kokulu koyu renkli ve cok az geldi ve ekimin 2 sinde bitti ama hala goguslerimde agri var kasiklarimda agri var vucudum her tarafi agriyordu sanki adet olacak gibi sizce bu ne olabilir bu arada herkesin bayrami kutlu olsun

hamile değilsin

bence sinirsel psikolojik bende cok istiyorum banada psikolojik dediler ama umarım yüce rabbim sana da bana da ve bütün bebek istiyenlere nasip eder inşallah umudunu yitirme ....

duayi herzaman ediyorum zaten artik ruyalarima girdi kendimi hep hamile goruyorum her adet gecikmesinde hamileymisim diye o piskolojiye giriyorum ve her
adet oldugumda sanki dunya basima yikilmis gibi oluyor ve o gece hep agliyorum ama hep oyle olmuyormu cok isteyenler hep cok gec hamile kaliyor

dr gitmenin tavsiye ederim kokulu olması bir sorun olduğuna işaret olabilir çünkü dr bana koku varmı dedğinde ben yok dedim ama kokulu olduğund intihap falan gibi sorunlar oratay çıkıyomuş alahım istediği zaman bebğin gelcektir inş kendini üzme bak bizde senin durumundayızz ve beklemediyizzz ve bizim gibi bebek bekleyen herkese sağlıklı bebişler nasip etsin kimsenin kucağı boş kalamasın inşşş..

dr gitmenin tavsiye ederim kokulu olması bir sorun olduğuna işaret olabilir çünkü dr bana koku varmı dedğinde ben yok dedim ama kokulu olduğund intihap falan gibi sorunlar oratay çıkıyomuş alahım istediği zaman bebğin gelcektir inş kendini üzme bak bizde senin durumundayızz ve beklemediyizzz ve bizim gibi bebek bekleyen herkese sağlıklı bebişler nasip etsin kimsenin kucağı boş kalamasın inşşş..

amin issallah evet gittim doktora hersey normal diyor ama tedaviye baslamak istemiyor bir bucuk sene bekle diyor 1 sene oldu ben fransadayim yani fransiz doktorlarinin umrunda bile degil

Geri