1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113

Hamilemiyim Hesaplama

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Hamile olduğundan şüphelenen meleklerim ve değerli misafirlerimiz. Hamilelik sürecindeki tüm hesaplama yöntemlerini bu başlık altından tartışabilirsiniz.

2. ben hamilemiyim

ben hamilemiyim Forum Okuru

Merhabalar benim ade günüm yaklaşık olarak 4 gün kadar geçti acaba hamilemiyim nasıl anlarım hamilemiyim hesaplama işinin net olarak nasıl yapıldığını anlatırmısınız cevap bekliyorum teşekkürler.
    Seda nazo

3. nakiki

nakiki Forum Okuru

Adet gününüz geçti ise hemen bir test alacaksınız ve sonucuna bakacaksınız. Sabah yapmanız tavsiye edilir yani sabah idrarı ile yapacaksınız ve ilk 5. dakikada ne sonuç çıkmış ise odur önemli olan daha sonra diyelim ki yarım saat sonra çizgi çıktı vs kesinlikle dikkate almayın. Ha ama çıktı içimde de şüphe var diyor iseniz mutlaka kan testi yaptırınız.

4. hamilemiyimhesaplama

hamilemiyimhesaplama Forum Okuru

Selamlar arkadaşlarım benim adet günüm tam olarak 3 gün geçti bende eve test aldım ve yaptım 3. dakikada biraz silik çıktı acaba hamileliğim var mı bunu net olarak kaç dakikada çözebilirim sonucu alabilirim. Bana net olarak halimelik hesaplaması yapabileceğim bi ayarlama vs verebilir misiniz ?

Hamilemiyim Hesaplama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Amortisman hesaplama tablosu

Amortisman hesaplama tablosu

amortisman hesabı amortisman tablosu hesaplama tablosu 2010 hesaplama Yine Levent Süren tarafından hazırlanmış ( SMMM) güzel ve yararlı bir proğramcık arkadaşlarım bununla enflasyon muhasebesine uyumlu amortisman hesaplaması yapabilirsiniz. BURADAN İNDİRİNİZ
  2. KPSS Puanı Hesaplama

KPSS Puanı Hesaplama

kpss, puan hesaplama, kaç puan aldım, kpss hesaplayıcı, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, KPSS puanınızı merak ediyorsanız,resme tıklayarak doğru-yanlış sayınızı ve puan türünüzü yazıp puanınızı öğrenebilirsiniz..
  3. Saat Farkı Hesaplama

Saat Farkı Hesaplama

saat farkı hesaplama saat farkı hesaplama, nasıl hesaplanır, saatler, ülkelerarası, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Ülkelerarası kaç saat fark olduğunu öğrenmek için lütfen TIKLAYINIZ.
  4. Atauzem Not Hesaplama

Atauzem Not Hesaplama

Atauzem Not hesaplamanızı online şekilde birazdan sizleri çin vereceğimiz link yardımı ile sorunsuz şekilde yapabileceksiniz değerli misafirlerimiz ve üyelerimiz. BURAYI TIKLAYINIZ
  5. Ttnet borç hesaplama

Ttnet borç hesaplama

Ttnet Borç Sorgulama işlemini hangi linkten yapıyoruz teşekkürler.

Sayfayı Paylaş