hamilemiyim kizlar yardim edin lutfen

hamilemiyim kizlar yardim edin lutfen
Adetim 3 gun gecikti icden testte yapmak gelmiyor artik goguslerim agriyor uclari cikti mide bulantm asermem yok ama iste testte ypmak istemiyorum daha yeni evliyim yasim genc bu yasta anne olsam mi sizin fikrinize ihtiyacm var anneligin zorlugu neler anlatir misiniz :)

canım 3 gün gecikmeyle aşerme falan olmazsın test yap istersen havalardanda değişiklik olabilir yeni evliysen hormonlarında değişiyo oda geciktirebilir. ama hamişsen çok güzel bi duygu olduğunu söyleyebilirim isteyen herkese allah yaşatsın bu duyguyu

E

EMEL TİMUÇİN

Forum Okuru
Canım doğum sancısı için Meryem Ana Otu var.Ben doğumumdan önce kullandım. Çok rahat bir doğumum oldu. Sana da öneririm.Hacıdan gelenler getiriyor bu otu. Ama ben getiricek birisini bulamadım. ama gittigidiyor sitesinden aldım.Türkiyede tek satış yeri orasıymış. Doğumun için tavsiye ederim. Meryem otu hem gebe kalamayanlar hemde doğumu kolaylaştırması için bayanlar tarafından kullanılıyor.

Moderatörün son düzenlenenleri:
F

felicia

Forum Okuru
ooo o zaman yeni gelecek olan guzellıge ve mutluluga merhab dıyelım o zmn hayırlı evlat olur ınsallah tanımıyorum senı ama olsun :) cok guzel bır mutluluktur hıc atmadım ama rabbim bize de nasip eder inşallah :)

adetim gecikti acaba hamilemiyim bebis bekliyen kizlar yardim hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Beta hcg kan testi 8.4 çıktı hamilemiyim kızlar yardım lütfen Beta hcg kan testi 8.4 çıktı hamilemiyim kızlar yardım lütfen
Merhabalar ilk defa böyle bir yere yazıyorum bilgi almak istiyorum cevap yazarsanız cok sevinirim 5 aylik evliyim son adet tarihim 09 Eylül 2018 bu zaman kadar hep korunduk 24 Eylül de karşılıklı korunmasız birliktelik oldu bir de 27 Eylül de...
Soru-Cevap 1
Kırkım bitti  adet oldum kızlar Hamilemiyim yardim edin Kırkım bitti adet oldum kızlar Hamilemiyim yardim edin
3 bucuk ay once doqum yaptim kirkim ciktiktan 5 qun sonra adet oldum ikinci kezde normal qunumde adet oldum ama simdi olmadim hamile olma ihtimalim nedir esim uzakta son iliskiden sonra ikinci adetimi oldum yardim edin
Bilmedikleriniz 1
İdrar Testim Pozitif Çıktı Hamilemiyim kızlar yardım ediiiin İdrar Testim Pozitif Çıktı Hamilemiyim kızlar yardım ediiiin
Merhabalar...en son adet tarihim 7 temmuz idi.adetime 2 gün kala 2 tane idrar testi yaptım pozitif çıktı.2gün sonrada kan tahlili yaptım degerim 460 çıktı.sizce kaç haftalık hamileyim ve çocugul gebelik olabilirmi???
Bilmedikleriniz 1
İkinci çizgim silik çıktı hamilemiyim kızlar ne olur yardım edin İkinci çizgim silik çıktı hamilemiyim kızlar ne olur yardım edin
Selam lar ben test yaptım bi çizgi çıktı sonra silinik çıktı hasta olmama bi hafta var sonra yüzde Yüz sonuç veren test yaptım tek ve net çıktı sizce hamile miyim acil yardım
Kadınlar 8
adetim gecikti acaba hamilemiyim bebis bekliyen kizlar yardim adetim gecikti acaba hamilemiyim bebis bekliyen kizlar yardim
kizlar ben mayis 3 te evlendim geciktirici kullandim mayis 7 sinde adet oldum kasiklarim agiriyor ve adetim gecikti kendimi yedim yedim bitirdim bana yardim edin dusunmekten dua etmekten kendimi alamiyorum insallah hamileyimdir benim gibi bu...
Soru-Cevap 0