Hamilemiyim Korkuyorum

nişanlımla 30 tem.da korunmalı ilişkim oldu ve boşalma oldu,ama prezervatifte yırtılmadan korkuyorum ilk 1-2 dakikalık yakınlaşmmız da korunmasızdı.bu süreçten sonra 4 kere düzenli ve normal adet gördüm.15 eylülde de betahcg testimin sonucu <0.100 dü,defalarca idrar testi yaptım ve negatiflerdi.16 ekimde de geniş kapsamlı ultrasona girdim gebeliği soramadım utandım ama temiz usg yazıyordu.hamilelik olsa zaten söylelerdi değil mi.ancak sürekli karın ağrılarım oluyor ve belirgin şişlik var karnımda.heralde yaşadığım strestendir diye düşünüyorum.gebelik olma olasılığı kesin olarak yoktur değil mi?lütfen yardımcı olun.

Arkadaslar merhaba sevgilimle prezervatifsiz birlikte olduk icime bosalmadi ama hap kullanmami söyledi alamadım pahali oldugum icin yasim da kucuk ailemden korkuyorum kasıklarım agriyor sık sık idrara cikiyorum daha 1 ay oldu ama ondada hastalandim hamile olmuş olabilir miyim acil yardim edin lütfen :( ?

Geçen erkek arkadaşımla sevişirken ben üstündeydim onun baksırı vardı benimde taytım ve iç çamaşırım bi anda boşaldı tam şeyime ve hissettim ama 1-2 dakika sonra çıkardım yıkadım iç çamaşırımı normalde 9 temmuz yani bugün adet olmam gerek ama hala olmadım hamilemiyim acaba acil yardım edin

bende 25.07,15 gününde bir ilişki yaşadım fakat bir boşalma olmadı tek korkum zevk suyu ve adetim tam 8 gün gecikti ara ara karın ağrılarım oluyor hadi adet oluyorum derken kesiliyor çok korkuyorum...

Beyza hanım nolur yardım edin.

Adetlerim düzensiz gecikip gecikmediğini bilmiyorum yani. 17 ağustosta şüpheli ilişki yaşadım ama tam birleşme olmadı. 29 ağustosta normale göre az olan kanamam başladı. Üstüne görme olmasından korkup kanamanın üçüncü günü (ayın 31i) hormon testi yaptırdım beta hcg 0,1 çıktı. Kanama 4 ve 5inci gün kahverengiye dönmeye başladı fakat yine miktarı azdı. Altıncı gün de bir damla kahverengi leke oldu ve bitti.

Hamile olsam bu testte belli olurdu değil mi? Hamile miyim?

Yardımcı olun lütfen :(

Beyza hanım nolur yardım edin.

Adetlerim düzensiz gecikip gecikmediğini bilmiyorum yani. 17 ağustosta şüpheli ilişki yaşadım ama tam birleşme olmadı. 29 ağustosta normale göre az olan kanamam başladı. Üstüne görme olmasından korkup kanamanın üçüncü günü (ayın 31i) hormon testi yaptırdım beta hcg 0,1 çıktı. Kanama 4 ve 5inci gün kahverengiye dönmeye başladı fakat yine miktarı azdı. Altıncı gün de bir damla kahverengi leke oldu ve bitti.

Hamile olsam bu testte belli olurdu değil mi? Hamile miyim?

Yardımcı olun lütfen :(

Mensinizi olmuşsnuz,testinizde negatif gebelik söz konusu değil.

Peki adetim neden azalmıştır sizce? Önceden ilk iki üç gün günde 4-5 ped değiştirirdim.
Şimdi ilk gün 2 ped doldu diğer her gün ise günde birer ped değiştirdim.
Uzunluğu yine neredeyse aynıydı, eskiden 6-7 gün sürerken şimdi beşinci gün bitti.

Geri