1. zeyze83

zeyze83 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Hamilemiyim lütfen yardım edin...

Konu, 'Gebelik' kısmında zeyze83 tarafından paylaşıldı.

Öncelikle, 15 Nisan tarihinde en son adetimi gördüm. 26 günde bir adet görüyorum, yani 10 Mayıs tarihinde adet olmak gerekiyordu. Bugün itibariyle 1 gün geçti.
    9 Mayısda yani olası adetimden bir gün önce iki tane idrar testi yaptım ve ikisinde de iki çizgi çıktı:) aynı akşam kan testi yaptım ve kan değerim de 228,3 çıktı. 4 haftalık gebeliğe denk geliyor. Hemen dr. randevu almak istedim ancak 16 Mayıs'da gel daha önce bişey anlamam dedi. Bu durumda hamileyim? Adet olma ihtimalim var mı? Lütfen beni bilgilendirin...

2. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    359
    Ödül Puanları:
    63
    Canım kesinlikle hamilesin tebrikler Allah kucağınada almayı nasip etsin.Bizede de dua et :)

CeMoŞ bunu beğendi.
  3. zeyze83

zeyze83 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Aminnn canım çok teşekkür ederim güzel dileklerin için. İnşallah Allah sana ve tüm isteyenlere bu duyguyu nasip etsin. Biz de 4 aydır deniyorduk olmuyordu o yüzden hala inanamıyorum hep bir terslik olucak gibi hissediyorum. Sanırım dr evet hamilesin kesin diyene kadar da inanamıycağım:)

esgiii bunu beğendi.
  4. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.099
    Ödül Puanları:
    113
    hayırlı olsun zeyze hamilesinizzz allah kucağınıza almayı nasip etsinn darıs tüm bebek isteyen meleklerimize olsun sizi hemen hamiş melek yapıyorum :)

5. zeyze83

zeyze83 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Çok teşekkür ediyorum:))

CeMoŞ bunu beğendi.
Hamilemiyim lütfen yardım edin... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lütfen yardım edin :(

lütfen yardım edin :(

merhaba arkadaşlar ben 1.5 yıllık evliyim ve 5 aydır bebek istiyoruz ama henüz olmadı. geçen gün reglim bitti reglimin bittiği akşam ilişki yaşadık yarım saat ayaklarımı duvara dayadım yattım ama ayağa kalktığımda çok şiddetli şekilde kanla karışık bir akıntı oldu sanki patlama yaşamış gibi çok korktummm hemen banyoya gittimm. ertesi gün yine aynısı oldu ilişkiden sonra kanama oldu adetimde...
  2. Lütfen yardım ediniz :(

Lütfen yardım ediniz :(

Bir erkek dostuma doğum günü hediyesi almak istiyorum. Çok seviyorum kendisini. Ona layık bir hediye almak istiyorum. N'lur yardım edin. Çok kararsızım. Hemen almam gerekiyor ayrıca :( Bu arada erkekler bizi hiç düşünmüyolaar :D Biz onlar için neler yapıyoruuz :D Neyse işte kadınların farkıı :)
  3. yardım edin lütfen

yardım edin lütfen

4 aylık kızım var.emmiyor biberon tutmuyor ne yapmalıyım yardımcı olun nolur
  4. lütfen yardım edin

lütfen yardım edin

nasıl kurabiye yaparım10 yaşındayım
  5. yardım edin lütfen

yardım edin lütfen

Sevgilimle 1 seneden beri birlikteyiz daha ilk defa sürtünme yoluyla ilişki yaşadık bakireyim sürtunurken vajinama zevk suyu geldi sizce zevk suyuyla hamile kalinirmi bide hamile kalirmiyim basım çok ve karnim cok agriyor akintida var çok pismanim inşallah birşey cikmaz yorumlarınizi bekliyorum daha 17 yaşındayım :((

Sayfayı Paylaş