1. zeyze83

zeyze83 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Hamilemiyim lütfen yardım edin...

Konu, 'Gebelik' kısmında zeyze83 tarafından paylaşıldı.

Öncelikle, 15 Nisan tarihinde en son adetimi gördüm. 26 günde bir adet görüyorum, yani 10 Mayıs tarihinde adet olmak gerekiyordu. Bugün itibariyle 1 gün geçti. 9 Mayısda yani olası adetimden bir gün önce iki tane idrar testi yaptım ve ikisinde de iki çizgi çıktı:) aynı akşam kan testi yaptım ve kan değerim de 228,3 çıktı. 4 haftalık gebeliğe denk geliyor. Hemen dr. randevu almak istedim ancak 16 Mayıs'da gel daha önce bişey anlamam dedi. Bu durumda hamileyim? Adet olma ihtimalim var mı? Lütfen beni bilgilendirin...

2. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    359
    Ödül Puanları:
    63
    Canım kesinlikle hamilesin tebrikler Allah kucağınada almayı nasip etsin.Bizede de dua et :)

CeMoŞ bunu beğendi.
  3. zeyze83

zeyze83 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Aminnn canım çok teşekkür ederim güzel dileklerin için. İnşallah Allah sana ve tüm isteyenlere bu duyguyu nasip etsin. Biz de 4 aydır deniyorduk olmuyordu o yüzden hala inanamıyorum hep bir terslik olucak gibi hissediyorum. Sanırım dr evet hamilesin kesin diyene kadar da inanamıycağım:)

esgiii bunu beğendi.
  4. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.101
    Ödül Puanları:
    113
    hayırlı olsun zeyze hamilesinizzz allah kucağınıza almayı nasip etsinn darıs tüm bebek isteyen meleklerimize olsun sizi hemen hamiş melek yapıyorum :)

5. zeyze83

zeyze83 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Çok teşekkür ediyorum:))

CeMoŞ bunu beğendi.
Hamilemiyim lütfen yardım edin... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lütfen yardım edin..

lütfen yardım edin..

mrb ben fatoş benim başımdan güzel bi aşk geçti anılarımız bölümüne açtım bu konuyu ama ondan sonra asla kimseye aşık olmadım öyle karamsarlaştımki hergünüm ağlayarak onu düşünerek geçio lütfen bana yardım edin çok acı çekiorum artık ağlamak değil gülmek istiorum bu yüzden kendimden nefret ediorum çok duygusal bi yapm var herşeye ağlayan biriyimdir kolay kolay aşık olamıorum korkuorum yardımcı...
  2. arkadaşlar lütfen yardım edin..

arkadaşlar lütfen yardım edin..

sex anılarım Arkadaşlar..ben 21 yaşındayım.etrafımda çok erkek var..ben bekarete önem veren bi ailede yetiştim şu an çevrem farklı bi kısım bunun artık geride kaldığını,bi kısım önemli olduğunu savunuyor..erkek arkadaşım vardı benle birlikte olmak istedi ayrıldım..zorunda kaldım..:hasta:ben kendimi bilirsem önemi yok diyorum ama bi yerde bekaret hep çıkacak önüme..ve diyorum ki bigün...
  3. Yardım Edin Lütfen... (kpss)

Yardım Edin Lütfen... (kpss)

28 kasımda sınava giricem ama hiç çalışamadım. Fazla vaktim yok bu yüzden en çok hangi konulardan çıkıyo bunu öğrenip ona göre çalışma yapmak istiyorum. Ama bu konuda bi bilgim yok bilgisi olanlar bana kpss de en çok çıkan konuları söyleyebilir mi? Şimdiden hepinize tşk ederim...
  4. Lütfen yardım edin

Lütfen yardım edin

mrb arkadaşlar derdim şu 4 senelik bir ilişkim vardı sevgilimi çok seviyordum sözlüydük hatta aileler falan tanışıyordu yani kısacası seviyorduk birbirimizi ama onun dogum günü yani 26 agustos çok değişti dogum günü eglencesi yaptı geç saat diye gidemedim gündüzden kutladım dogum gününü ama o gün beni çagırmama sebebi beni aldattıgı için bir kız varmış ama benim haberim bile olmadı yılbaşına...
  5. hamilemiyim?? lütfen yardım edin bana melekler

hamilemiyim?? lütfen yardım edin bana melekler

ya kızlar hepine iyi günler öncelikle... bugün yarın adet olmam lazım aslında gecikmiş değil... ancak kendimi bi garip hissediyorum... duygusal yönden... sonra 1 hafta kadar önce karnımda bir batma oldu 2 gün öncede gaz sancıları... 2 gündür devam eden de akıntılar... test yapsam aceba şuan belli olurmu sonuç? adetim gecikmediğinden emin değilim...

Sayfayı Paylaş