1. TUGBAYA

TUGBAYA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    40
    Ödül Puanları:
    0

Hamilemiyim lütfen yardım

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında TUGBAYA tarafından paylaşıldı.

kafam karışık adetimden bir hafta önce bi lekelenme oldu 1 gün sonra geçti belimde ve kasıklarımda çok ağrı vardı hala devam ediyo adetime 6 gün vardı kan testi yaptırdım 1,61 çıktı negatifti:(( şimdi adetime 1 gün var kahverengi lekelenme yaşıyorum 2 gündür adetmi olacağım için yoksa hamile olma ihtimalim varmı yardımcı olup bilgilendirirseniz sevinirim en azından boş yere ümitlenmem yoksa :((

Hamilemiyim lütfen yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamilemiyim lütfen yardımm

hamilemiyim lütfen yardımm

merhabalar foruma yeni kayıt oldum herkese iyi geceler.bi sorum olucak en son 7 hafta önce regl oldum,ara ara kasıklarıma sancılar geliyor ve lekeler geliyo, beta hcg testi yaptırdım sonuç 242,4 referans değerleri 0-5 çıktı, Kırmızı Ok işareti var yukarıyı gösteriyor, kafam karıştı hamile miyim? kaç haftalık olduğu belli mi? yardımcı olursanız çok sevinirim....
  2. hamilemiyim yardım lütfen...

hamilemiyim yardım lütfen...

merhaba arkadaşlar acaba hamilemiyim aranızda hamile kalıp bu elirtileri yaşayan oldumu.bir önceki adetim ocak 1 idi 5 gün sürüyor yada 6. ocağın 10. da mide ağrısı mide bulantısı kusma ile doktora gittik mideni üşütmüşsündür dedi serum taktı kan ve israr tahlili yaptı enfeksiyon olabilirmi diye ama birşey çıkmadı. 12.sinde nohut büyüklüğünde çok yapışkan pememsi bir akıntım oldu.son 3 gündür...
  3. hamilemiyim nasıl anlayacağım melekler yardım lütfen

hamilemiyim nasıl anlayacağım melekler yardım lütfen

klomen ve ovitrelle kullandim bgun igneyi vurulaki 10 gun oldu ve adetime 7 gun kaldi adet olcek gibi goguslerim hasasiyetlesti uclarina dokanamiyorum bile normalde adet olcegim zamn faln kasik agrim olmuyor ama bu ay kasklarimda ara ara agri ve batma oluyor acaba ben hamilemiyim:baby:
  4. Lütfen yardım hcg  1.20 hamilemiyim

Lütfen yardım hcg 1.20 hamilemiyim

İyi akşamlar arkadaşlar Benim ocak 28 de nişanlımla sürtünme yoluyla ilişkim oldu ama üstüme boşalma olmadı 7 şubatta adet olmam gerekiyodu olmadım. Bugün doktora gidip kan testi yaptırdım
  5. Varikosel olup  çocuğu olmayanlar yardım lütfen hamilemiyim ?

Varikosel olup çocuğu olmayanlar yardım lütfen hamilemiyim ?

2 senelik evliyim esim sol taraftan varikosel 1 sene cocuk denedik olmadi sonra tup bebekdenedik yine olumsuz esimi zor da olsa aneliyat olmaya zorladim ameliyat olali 4 ay oliyo 1 ay önce hareketlilik 100 100 cikti ama sayi dusuktu. 1 ayda sayi artmis olabilirmi adetim 3 gun gecikti dun test yaptim negatif adet olacakmisim gibi kasigimda batmalar var halsizlik var karnimda gidiklanma gibi...

Sayfayı Paylaş