1. ayse gokmen

ayse gokmen Forum Okuru

hamilemiyim???????mesajımı göremiyorum arkadaşlarım

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında ayse gokmen tarafından paylaşıldı.

mesajimi nerde ve ne zaman gorucem yardimci olun telden giriyorum bulamiyorum
    Not:Mesajınızı yeni onayladık görebilirsiniz.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 23 Şubat 2014
hamilemiyim???????mesajımı göremiyorum arkadaşlarım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Turkcell mesajlarımı göremiyorum yardımm

Turkcell mesajlarımı göremiyorum yardımm

merhaba umarım bana yardımcı olursunuz.Biliyorsunuzdur umarım,turkcell hattı 3 gün açmadığınız sürece gelen mesajlar siliniyormuş.Ben bir kaç gün açmadım kimsede arayıp sormamış diye tekrar kapadım daha sonra annemler kuzenler falan söyleyince araştırmak istedim meğersem birsürü mesaj gelmiş ama 3 gün içinde silinmişler.bu gelen mesajlara ben tekrar nasıl bakabilirim? gelen mesajları tekrar...
  2. Arkadaşa doğum günü mesajları

Arkadaşa doğum günü mesajları

Arkadaşa doğum günü mesajları arıyorum varsa sizin sitenizde yeni Arkadaşa doğum günü mesajları lütfen paylaşın.
  3. Msnde Arkadaşımı Göremiyorum diyenler buraya gelsin!

Msnde Arkadaşımı Göremiyorum diyenler buraya gelsin!

Arkadaşım Online Olduğu Halde Göremiyorum Msnde Arkadaşımı Göremiyorum Çözüm Bu gün msn de arkadaşlarımı nasıl gizlerim diyenler için, msn de arkadaş listesi nasıl gizlenir diye bir takım bilgiler aktardık. Şimdi ise bu yazımızda msnde arkadaşlarımı göremiyorum diyenler için, msn de arkadaşımı göremiyorum sorunu çözümü sunuyoruz Melek'lerim. Msn'de arkadaşları görmeme sorununun...
  4. Cuma Mesajları Arkadaşa sözler burada

Cuma Mesajları Arkadaşa sözler burada

Arkadaşa Cuma Mesajları Arkadaşa Güzel Cuma Mesajları Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu yazımızda sizlere yeni cuma mesajları arasından seçtiğimiz en güzel arkadaşa cuma mesajları örnekleri sunuyoruz. İşte size en güzel cuma mesajları arkadaşla göndereceğiniz sözler:) Cumamız mübarek dualarımız ve tövbelerimiz kabul olsun. Selamların en güzeli...
  5. KIZ ARKADAŞIM HAMİLEMİ YARDIM

KIZ ARKADAŞIM HAMİLEMİ YARDIM

MERHABA KIZ ARKADAŞIMLA 7 GÜN ÖNCE İLİŞKİYE GİRDİK TEST YAPMIŞ BANADA GÖSTERDİ POZTİV ŞOK OLDUM BEN GERİ ÇEKTİM KENDİMİ NASIL HAMİLE KALDI BU MÜMKÜNMÜ??

Sayfayı Paylaş