1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hamilemiyim nasıl anlarım kızlar ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba ben normalde 26 günde bir adet görüyorum bu ay 29.gün ama hala olmadım ara ara adet sancıları oluyo göğüslerim şişti ve büyüdü geçen adetimden 4 gün önce hamile olma olasılığı doğmuştu adet görünce umudum kırıldı ama anormal bi adet ti çok fazla ve 4 gün sürdü normalde 1 hafta sürerdi bu ay olmadım hamilemiyim sizce

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Takdir edersiniz ki bu verdiğiniz bilgilere dayanarak size bir cevap vermemiz mümkün değil :) En iyisi reglinizin -garanti olması için- 10 gün geçmesini bekleyin ve bir sağlık kuruluşunda kan testi yaptırın.Umarız en kısa zamanda mutlu haberlerinizi alırız :)

hamilemiyim nasıl anlarım kızlar ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kızlar hamile miyim acaba

kızlar hamile miyim acaba

kızlar subat 4 de adet oldum ve martta olmadım bebde doktora gittim kan testi yaptı ve hamile degilmişim bana ilaç verdi kullan bitir gelir dedi kullandım ama daha adetr olmaDIM bu ayın basında test yaptım evde ama negatif cıktı karnım ve belim cok agrıyo datanamıyorum acaba hamile miyim
  2. Hamilemiyim Nasıl Anlarım ?

Hamilemiyim Nasıl Anlarım ?

Hamile olup olmadığınızı nasıl anlayacağınızı bu başlık altından öğrenebilirsiniz. Bu bölümden tüm sorularınızı sorabilir ve uzmanlardan ve hamilelik sürecinden geçmiş yada hamile olan meleklerimizden cevaplar bulabilirsiniz.
  3. Kızlar test yapmadan hamile olduğumu nasıl anlarım ?

Kızlar test yapmadan hamile olduğumu nasıl anlarım ?

Eşime büyük süpriz yapmak istiyorum gerek kk gibi siteleri gerek ise sizin sitenizdeki tüm gebelik konularını inceliyorum. Özellikle beyza hanıma teşekkür etmek istiyorum gerçekten çok ilgilisiniz doktor olup olmadığınızı bilmiyorum ama çok yararlı bilgiler sunuyorsunuz. GEBE OLDUĞUMU TEST YAPMADAN ANLAMAMIN BİR YOLU VAR MI Yani ben biraz hurafelere inanan birisi değilim ne bilim şunla...
  4. Hamilemiyim nasıl anlarım yorum istiyorum kızlar :)

Hamilemiyim nasıl anlarım yorum istiyorum kızlar :)

en son regl tarihim 8/5/2017 ve ben hala regl olmadım karnımda ve belimde ağrı var ama başka bişey yok hamile olma ihtimalim nedir sizce?
  5. Hamilemiyim nasıl anlarım

Hamilemiyim nasıl anlarım

merhabalar adet olmadan 2 gün önce eşimle ilişkiye girdik ve içime boşaldı hemen lavobaya gidip idrarımı yaptım. 2 gün sonra ise adet oldum. Adetim bittikten sonra ise kahverengi leke gelmeye başladı. Çok sık idrara çıkıyorum. Ve arabaya bindiğim anda midem bulanmaya başlıyor. Adet dönemim biteli 5 gün oluyor. Sizce hamile olabilir miyim? Yoksa psikolojik mi?

Sayfayı Paylaş