Hamilemiyim Soru Cevap Bölümü Açıldı

Selamlar @elifztrk Enfeksiyonda bu tür şekilde bir kanama olduğunu pek duymadım şahitte olmadım. Enfeksiyon olduğunu düşünmüyorum olsa idi mutlaka çiş sonrası yanma vs olacaktı. Bu dediğiniz pembe rengi kaç gün sürdü dediğiniz olay daha yeni anladığım kadarıyla. Yerleşme kanamasını sormuşsunuz olabilir neden olmasın. Ama nereden tutarsak tutalım beklemekten başka yapacağmız bişey yok ki yani iki gün kalmış olsa reglinize test yapın diyeceğim onun haricinde adetleriniz düzensiz mi onu da anlamadım. Normalde 6 gün önceden pek lekelenmeler de gelmez yani istiyor musunuz bilemiyorum ama umarım hamile kalmışsınızdır. dediğim gibi iki gün kala test uygun olacaktır. Bhcg yaptırın eğer tam olarak hamilelik belirtilerini hissediyorsanız.

Selamlar @elifztrk Enfeksiyonda bu tür şekilde bir kanama olduğunu pek duymadım şahitte olmadım. Enfeksiyon olduğunu düşünmüyorum olsa idi mutlaka çiş sonrası yanma vs olacaktı. Bu dediğiniz pembe rengi kaç gün sürdü dediğiniz olay daha yeni anladığım kadarıyla. Yerleşme kanamasını sormuşsunuz olabilir neden olmasın. Ama nereden tutarsak tutalım beklemekten başka yapacağmız bişey yok ki yani iki gün kalmış olsa reglinize test yapın diyeceğim onun haricinde adetleriniz düzensiz mi onu da anlamadım. Normalde 6 gün önceden pek lekelenmeler de gelmez yani istiyor musunuz bilemiyorum ama umarım hamile kalmışsınızdır. dediğim gibi iki gün kala test uygun olacaktır. Bhcg yaptırın eğer tam olarak hamilelik belirtilerini hissediyorsanız.
Enfeksiyon olmama ihtimalini söylediğinize sevindim.. bu pembe kanama adetime 8 gün varken akşam başladı ertesi gün sabaha kesildi.. Yani daha yeni 2 gün önce yaşadım. Şuan adetime 6 gün var.. nadiren 1 hafta önceden adet olduğum oluyordu stres vs sebebiyle ki bu nadiren olurdu ve şuan bir stres sebebim de yok ayrıca az az gelip sonradan yoğunlaşıyordu böyle tamamen gelmdiği hiç olmadı.. Gebelik düşünüyoruz zaten inşaAllahh yerleşme kanaması tarzında bir şeydir.. Dedğiniz gibi adet günümü bekleyip test yapayım. Cevabınz için çok teşekkürler :)

Tatlım ben teşekkür ediyorum Rabbim iyi dileyen ve isteyen bütün anne adaylarına anne olma duygusunu yaşatsın inşallah ona göre sanki yerleşme kanamasıymış gibi duruyor tabii ki bekleyerek durumun ne olduğunu net şekilde öğreneceğiz hayırlı haberlerinizi almayı ümit ediyorum saygılar

Geri