merhaba ben 5 martta nişanlımla birlikte oldum yanlışlık ile preverzatif yırtılmıştı sonra ben ayın en erken 15 inde adet olmam gerekirken 10da oldum ve 4-5 gün sürdü sonra çok sıklıkla baş dönmeleri miğde bulanması kokulara tahammülsüzlük.aşerme sık idrar kabızlık karnımda şişkinlik miğde yanmalarım oluyor artı göğüslerim genişledi gibi kullandığım südyenleri taktığımda alttan çıkıyor.bi kaç gündürde sağ tarafımda ağrı var sırtıma vuran ama benim en önemli sorum bende çikolata kisti var sizce hamilemiyim .

adette bazen gecikmeler olabiliyor ama 5 gun once olmasi biraz kafami karsitirdi.. ayrica 4-5gun surdu diyorsun bu normal kirmizi kan gibi miydi kac ped kullandin? eger cok kafana takiliyorsa bir idrar testi yap derim.. ama bence hamile degilsin..

mrblar ben 8 aylık evliyim ve 4 aydır bebiş istiyoruz bu ay yumurtlama dönemlerine cok dikkat ettik 15 gün var adet olmama fakat bi kaç gündür çok halsizim ve agzım cok kuruo tek kasıgımdada agrım var akıntılarımda coğalmaya basladı sizce hamile olabilirmiyim bu ay çok ümitliyiz lütfen cevap yazın test yaptırsam cıkarmı daha önceden hayal kırıklıgına ugradım yine hüsran yasamak istemiyorum

InşeALLAH misafir hamilesın.Belirtiler var ama daha erken.Bekle adet gununu.İstersen bizim topike gel ordakı kızlarda yardımcı olarlar.Topikmiz Lavişle hamişlik yolunda.

ben ayın 11 ine aybası olmustum. 14 gün öncesinden sol kasıkta tuaf ağrılarım baslaı sanki birsey var oynuyorgibi ve onunla beraber geceleri uyamıyorum ve halen bu belirtiler var hasta olmama daha 6 -7 gün var gögüslerimde agrı yok sizce hamile miyim yada test yapayım mı cevap verirseniz sevinirim

ben ayın 11 ine aybası olmustum. 14 gün öncesinden sol kasıkta tuaf ağrılarım baslaı sanki birsey var oynuyorgibi ve onunla beraber geceleri uyamıyorum ve halen bu belirtiler var hasta olmama daha 6 -7 gün var gögüslerimde agrı yok sizce hamile miyim yada test yapayım mı cevap verirseniz sevinirim

evde gebelik testi yapmayı düşünüosan daha çok erken istersen hemen bi kan testi yaptır ama eğer bebek varsa da oynama falan olması imkansız şu anda sadece tutunmaya çalışıo yani oluşumu başliodur sadece küçük küçük iğne batması gibi içten acı hissedersin o kadar

canım cevap verdiğin için tesekkür ederim sana bir haber vereyim o zaman bugün dayanamadım sabah erkenden idrar testi, yaptım 4 saat sonra bir tam biride silik kırmızı çizgi adetm cumatesi gününe denkl geliyır 5 gün var yani sen ce hamiş miyim cevap bekliyorum muticim :)

ben dayanamadım MUTİCİM bugün test yaptım daha adetime 5 gün var ve testte 4 saat sonra biri tam biri silik cizgi cıktı sence hamişmiyim CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM ...........

muti en basından beri okudum başına gelenleri cok üzüldüm çok gecmiş olsun basın sağolsun en son test yaptırcaktın merak ettim sonuç ne yaptırdınmı hamilemisin?

mrblar ben 8 aylık evliyim ve 4 aydır bebiş istiyoruz bu ay yumurtlama dönemlerine cok dikkat ettik 15 gün var adet olmama fakat bi kaç gündür çok halsizim ve agzım cok kuruo tek kasıgımdada agrım var akıntılarımda coğalmaya basladı sizce hamile olabilirmiyim bu ay çok ümitliyiz lütfen cevap yazın test yaptırsam cıkarmı daha önceden hayal kırıklıgına ugradım yine hüsran yasamak istemiyorum

cnm bende 9 aylk evliyim bizde 4 aydr korunmuorz aynı dediğin bizde yumurtlamaya dikkat ettik en son 7 şubatta regl oldm 24 şubatta akıntıyla beraber kan olarak 3 gün süren bişey yaşadm 4 gün var bakalm sonuç ne ve kasıklarımda yumutlamadan beri geçmeyen ağrım var ve 1 haftadr iştahsızım pek sanmıorm hamile oldğmu ama Allah büyüktür bakalımmm inş ikimizde hamileyzdr ;)

Geri