SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Hamilemiyim Test Yapan Kadınlar

Hamilelik testi yapan kadınlar gebelik testi yapanlar Hamilemiyim diyenler buraya

Hamilemiyim test yaptırdım sonuç negatif yada pozitif diyenler. Test yaptıranlar yorumlarınızı buradan paylaşabilir ve sorularınızı buradan sorabilirsiniz.

Son düzenleme:
Merhabalar Değerli Misafirimiz.

Çok yüksek ihtimal ile hamilesiniz. İki testte de aynı sonucun çıkması, buna işaret etmektedir. Tam anlamıyla emin olmak için lütfen BETA HCG kan testi yaptırını. Hayırlı uğurlu olsun. Buradan da tam sonucu paylaşırsanız seviniriz.

Sevgiler.

merhaba,yaklaşık 1 aydır korunmuyoruz,son adet günüm 2 aralıktı,5 gün süren adet dönemim 2 gün sürdü sadece,ve şuan adet olmama yaklaşık 9 gün daha var,bendede belirgin belirtiler olduğundan dayanamayıp dün kan testi yaptırdım ama negatif çıktı,acaba çokmu erken davrandım,çünkü yumurtlama dönemim 11 gün önce falandı,adet günüme kadar bi değişiklik olabilirmi?

mrb gül deniz,öncelikle inş. hamilesindir,önceki adetin çok kısa sürmüş üstüne görme filan olabilir diyecektim ama kanda çıkmamış.(önceki aya bağlı bir hamilelik gerçekleşseydi) bu dönem için ise evet adetine 9 gün kala kan testi olmuşsun ,eğer döllenmee erken olduysa kanda çıkmalıydı eğer geç olduysa tabiki çıkmaz,implantasyon(yerleşme) sonrası 3-5 gün içerisinde Bhcg kana geçiyormuş,yani normal bir ovulasyon döneminden 1hafta sonra(adete 3-5 gün kala).Benim adetime 2 gün var bende bazı belirtiler yaşıyorum ama günüm gelmeden bhcg yaptırmayacağım GEÇ DÖLLENMEDEN DOLAYI KANDA BİLE ÇIKMAYAN BİRÇOK GEBELİK DURUMU VAR.sende sabret bence canım.Allah'ım isteyen dileyen herkese sağlıklı bebekler nasip etsin.

Yardim bekliyorum

Mrb arkadaslar benim adetimden 10 gun gecti test yaptim iki kez herseferinde ikinci cizgi silik cikti daha kan testi yapmadim ama iki gundur cok az kahverengi akinti geldi acaba bu neye isarettir biri bana cvp yazabilirmi simdiden tesekkurler

Mrb arkadaslar benim adetimden 10 gun gecti test yaptim iki kez herseferinde ikinci cizgi silik cikti daha kan testi yapmadim ama iki gundur cok az kahverengi akinti geldi acaba bu neye isarettir biri bana cvp yazabilirmi simdiden tesekkurler
adetinden on gün geçmiş ve kahverengi akıntı ve ikinci çizgi silik .....daha ne olsun bütün belirtiler var hadi hakkında hayırlısı olsun ben bugün hüsrana uğradım bu ay çok ümitliydim ama olmadı gelecek aya kaldı ümitlerim inşallah gönlünce olur herşey

adetinden on gün geçmiş ve kahverengi akıntı ve ikinci çizgi silik .....daha ne olsun bütün belirtiler var hadi hakkında hayırlısı olsun ben bugün hüsrana uğradım bu ay çok ümitliydim ama olmadı gelecek aya kaldı ümitlerim inşallah gönlünce olur herşey
Ben bugun dr. Gitcem bakalim ne diycek insALLAH hamileyimdir senin icinde dua etcem rabbim insALLAH sanada o guzel duyguyu yasatir olmayan herkese versin rabbim ama stress yapma ben bunu cok iy anladim hakkinda hayirlisi...

mrb gül deniz,öncelikle inş. hamilesindir,önceki adetin çok kısa sürmüş üstüne görme filan olabilir diyecektim ama kanda çıkmamış.(önceki aya bağlı bir hamilelik gerçekleşseydi) bu dönem için ise evet adetine 9 gün kala kan testi olmuşsun ,eğer döllenmee erken olduysa kanda çıkmalıydı eğer geç olduysa tabiki çıkmaz,implantasyon(yerleşme) sonrası 3-5 gün içerisinde Bhcg kana geçiyormuş,yani normal bir ovulasyon döneminden 1hafta sonra(adete 3-5 gün kala).Benim adetime 2 gün var bende bazı belirtiler yaşıyorum ama günüm gelmeden bhcg yaptırmayacağım GEÇ DÖLLENMEDEN DOLAYI KANDA BİLE ÇIKMAYAN BİRÇOK GEBELİK DURUMU VAR.sende sabret bence canım.Allah'ım isteyen dileyen herkese sağlıklı bebekler nasip etsin.

merhaba,ben hamileymişim,adetim 2 gün geçti önce idrar testi yaptım,ikinci çizgi silikti,ve hemen bi hastaneye koştum:) doktor gebesiniz dedi.Allahım isteyen herkese çifter çifter versin inşallah..

Geri