arkadaşlar ben 4 gün önce test yaptım , 2. çizgi silik çıktı 1 gün sonra kan testi yaptırım ve 30.02 hcg sonucu aldım. Dr 1 hafta sonra gel büyük ihtimalle hamilesin dedi. ben dayanamadım bugün tekrar test yaptım evde yine silik çıktı sizce hamile miyim?

diğer bölümede yazdım canım,bence hamilesin önemli olan kan testinin sonucudur zaten..doktora gidince sevincini bizimlede paylaşırsan çok sevinirim:)hayırlı olsun tebrik ederim...

Halecim çok teşekkür ederim. Allah razı olsun.
Değer düşük olduğu için düşük yapmaktan korkuyorum.
İnşallah bende taze anneler kategorisine girebilirim :)

merhaba .
göğüslerim şuan şiş durumda adetimden öncede böyle oludu.
adetime iki gün var gerçi benim adetim düzensiz geçen ay 18inde oldum ondan önceki ay 6sında. ondan önceki ay 20 sinde bu şekilde düzensizliklerimde var.
7 günde 4 kilo almışım.
ben hayatım boyunca hiç kabızlık sorunu yaşamadım ve 3 gündür o durumdayım. şuan hafifte olsa düzene giriyor sanırım
bulantım baş dönmem yok.
o kadar çok halsizliğimde yok.
eklemlerimde hafif ağrılar ve mide yanmalarım var..
sizce hamile olabilirmiyim??

adetime 1 gün vardı test yaptım negatif :(:(

biri bana cevap verebilir mi hala umut var mı

adetime 1 gün vardı test yaptım negatif :(:(

biri bana cevap verebilir mi hala umut var mı

canım umut var ama belirtiler tamam da bu 7 günde 4 kilo alma olayı tuhaf geldi bende yeni hamileyim ama hiç bişi yok hala sadece karnımın alt tarafında biraz dolgunluk var göbeğim hala sırtıma yapışık dümdüz yani sen evde test yapma git hemen bi sağlık ocağına rahatlarsın:)

cevabını beklicem:)

ve inşallah hamilesindir...

canım umut var ama belirtiler tamam da bu 7 günde 4 kilo alma olayı tuhaf geldi bende yeni hamileyim ama hiç bişi yok hala sadece karnımın alt tarafında biraz dolgunluk var göbeğim hala sırtıma yapışık dümdüz yani sen evde test yapma git hemen bi sağlık ocağına rahatlarsın:)

cevabını beklicem:)

ve inşallah hamilesindir...

Selamlar MUTİ,

Değerli paylaşımlarınızla birlikte diğer meleklere yardımcı olduğunuz, ışık olduğunuz için teşekkür ediyorum :)

Sevgiyle...

selamlar muti,

değerli paylaşımlarınızla birlikte diğer meleklere yardımcı olduğunuz, ışık olduğunuz için teşekkür ediyorum :)

sevgiyle...

selam;

ben bundan acayip zevk aliyorum ve çok hoşuma gidiyo hem öğreniorum hem bildiklerimi paylaşıyorum böyle bir site olduğu için ve böyle konular açtığınız için ben teşekkür ederim...

arkadaşlar ben 4 gün önce test yaptım , 2. çizgi silik çıktı 1 gün sonra kan testi yaptırım ve 30.02 hcg sonucu aldım. Dr 1 hafta sonra gel büyük ihtimalle hamilesin dedi. ben dayanamadım bugün tekrar test yaptım evde yine silik çıktı sizce hamile miyim?
canım sen o testlere hiççç bakma. Benım kan testi sonucum 300 cıktıgında bıle evdekı testte sılık gosteriyordu. Asıl önemli olan kan testi sonucun. Umarım giderek yukselır ve hayırlısı ile guzel haberler verırsın buradan

Geri