herkeze iyiakşamlar
.adetım geçtı 3 hafta oldu yaklasık 1 haftadır kasıklarımda sancı ve goğuslerımde agrı hıssedıyorum.dun aksam test yaptım.2.czgı sılıkde olsa cıktı.bugun tekrar yaptım tek cızgı cıktı.7 aylık evlıyım.sızler gıbı bende hamıle kalıp çekırdek aıle olmak ıstıyorum :))

Merhabalar MUTİ,

Kesin sonuç için bu aralarda BETA HCG testi yaptırırsanız iyi olacağı kanısındayım. Kesin olarak hamilemisiniz değil misiniz, ancak bu yöntemle öğrenebilirsiniz. Göğüslerdeki hassasiyet ve acığ bana göre en büyük belirti gibi geliyor.

Güzel ve hayırlı haberinizi almayı umut ediyoruz.

Sevgiler MUTİ.

merhaba bende enson25 şubatta adet olmuştum ve daha olmadım tüm belirtiler bende var kan tahlili yaptırdım 1 çıktı yani gebelik yok deli olacam halbuki adetim çok düzenli bnm ilk defa başıma geliyor böle bşey normalde 24 güne bir görürüm adedimi bilgisi olan varsa paylaşsın ne olur salı günü dr randevum

valla canım benimde adetim çok düzenlidir ama yaşadığım oluyodu çok nadir de olsa böle bişi.senede 1 yada iki defa böle yaşanması normal.doktora gitmiştim öyle sölemişti banada.bence normal bişi piskolojikte olabilir..

merhaba... ben düzenli bi şekilde her ayın 18ınde adet görürdüm,fakat subat ayında bu 27sine attı,mart ayı bitti ben adat görmedim suan nisanın 9undayız.yani hesabıma göre 12 gün gecikmiş oldu.hamile olabilirmiyim.gögüslerimde agrı yok dolgunluk var kasıklarım şiş ara ara agrı giriyo,ama kısa süreli geciyo.arada tansiyonumun düştügünü kalp atıslarımın bi garip oldgunu hissediyorum bide?hamilemiyim acabaa testte yapmadım beklıyorum hala

Melekler dün dooktora gittim hamiş değilmişim adet söktürücü verdi ben çok zayıfım o yüzden bünyem kendini toparlayamamış ama ilaca gerek kalmadı şu anda adet oldum buda bana süper haber geldi bidahaki aya allah büyük

Melekler dün dooktora gittim hamiş değilmişim adet söktürücü verdi ben çok zayıfım o yüzden bünyem kendini toparlayamamış ama ilaca gerek kalmadı şu anda adet oldum buda bana süper haber geldi bidahaki aya allah büyük
canım çok sevindim bak şimdi vücudunda rahatlar.bidahaki aya inş. yine gebiş kalırsın.

Geri