1. sfk

sfk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hamilemiyim yardım edin bana

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında sfk tarafından paylaşıldı.

hamilemiyim merhabalar..ben en son ocak 27 de adet oldum ve bu ay hamile kalabilmek için günleri takip ettim..merak ettiğim şu an miğdemde ekşime var sağ kasığımda bir batma hafif bulantı var.25 günde bir adet oluyorum ocak 15 te kantahlili yaptırdım değer0,100 çıktı yani negatif acaba çıkmama ihtimali olabilirmi .şimdiden teşekkürler.

hamilemiyim yardım edin bana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bana yardım edin

bana yardım edin

DRUM PROJESİ KAPSAMINDA, SORTİE'DE ÖNCEKİ AKŞAM YAŞAR SAHNEYE ÇIKTI. Müziğin birleştirici gücünü kullanarak, farklı kültürleri ortak bir noktada buluşturmayı amaçlayan Drum projesi, etkinliklerine bu yaz 'Drum Live Sortie' konserleriyle devam ediyor. Proje kapsamında, Sortie'de önceki akşam Yaşar sahne aldı. Alkışlar eşliğinde sahneye çıkan Yaşar, 'Dün akşam maçı seyrederken çok üzüldüm ama...
  2. Lütfen bana yardım edin :(

Lütfen bana yardım edin :(

Selam güzel melekler benim biraz uzun bi hikayem var sıkılmayıp okur ve bana bi tavsiye verirseniz beni çok mutlu edersiniz başlıyoruz Ben çiçeği burnunda 3 aylık evli bi bayanım.Eşimle herşey çok güzel başladı.İkimiz de birbirimizi deliler gibi seviyorduk(ben hala da seviyorum).Ama ne olduysa eşim bana bir anda olur olmadık bi sürü yalanlar söylemeye başladı.Kredi kartım ondaydı kullandı ben...
  3. kızlar bana yardım edin

kızlar bana yardım edin

kızlar beim çok sevdigim trençkotum var renk deiştirmek istiyorum nerde yapıcam bilmiyorum yardım lütfen:hıms:nereler yapıyo yazarsanız sevinirim.....
  4. hamilemiyim?? lütfen yardım edin bana melekler

hamilemiyim?? lütfen yardım edin bana melekler

ya kızlar hepine iyi günler öncelikle... bugün yarın adet olmam lazım aslında gecikmiş değil... ancak kendimi bi garip hissediyorum... duygusal yönden... sonra 1 hafta kadar önce karnımda bir batma oldu 2 gün öncede gaz sancıları... 2 gündür devam eden de akıntılar... test yapsam aceba şuan belli olurmu sonuç? adetim gecikmediğinden emin değilim...
  5. hamilemiyim bilmiyorum yardım edin bana

hamilemiyim bilmiyorum yardım edin bana

Merhaba arkadaşlar bana yardimci olun ben ocak 18inde hastalandim bugun martin 2si daha hastalanmadm ewde test yaptm negatif doktora gttm bir sorun warmi die ultrasonla bkti test yapti bi sorun yk tertemiz sonuclarin dedi nie hastalanmyrm dedm bilmiorm dedi sol tarafmda agri oluo belim cok agrio akintim fazla acaba gec dollenme olablirmi cwplarinizi beklyrm

Sayfayı Paylaş