hamilemiyimm :( acil durum kızlarr!!!!

merweemk

Yeni Üye
Üye
hamilemiyimm :( acil durum kızlarr!!!!
kızlar merhbaa

gögüs uclarım son 1 kaç gündür acıyor.... ve ben bunun nedenini anlıyamıyorum evli degilim ama hamile kalmaktan korkuyorum erkek arkadasımla sürtünme eyoluyla bişiler yaşadık ama aradan 3 ay kadar geçti ve ben düzenli olarak regl oldum ama şimdi neden gögüslerimde aqrı var :/ sizce neden olabilirrr .... yarın regl günüm eger hastalanırsam korkmama gerek varmı? yoksa hamileykende regl olunabiliyorumu sizden cevap bekliyorum bilgilerinizi benden esirgemesseniz sewinirim

Merweemk,Nasıl korkuyorsun gördünmü?Şimdilik sadece korku ,varsa hamilelik utanç, duyacaksın..İlerde pişmanlık duyacağın aileni ve seni utandıracak bu tür şeylerden uzak dur.Senin özel hayatın beni alakadar etmez ama,bir bayan olarak yinede seni uyarmak istedim.Googleye yaz bakalım kızlık zarı dikimi diye .Bak ne yorumlar görüceksin.Gelecekleri kararmış, ümitleri yıkılmış, binlerce genç kız..Bunlardan biri olmak istemezsin değilmi?

Gelelim soruna merak etme hamile değilsin düzenli adetini olmuşssun .Gögüsler her adet dönemine yakın şişer ve acır.Adetine yakın olduğu için gögüsün acıyor..

çookkk çook haklısın bidaha böyle şeyleri yaşamak mı kesinlikle hayırrr..... teşekkür ederim ilqin için.. :)

Geri