hamileyim ama depresyondayim...

gönül86

Hamiş Melek
hamileyim ama depresyondayim...
merhaba arkadaslar...

bu aralar kendimi iyi hissetmiyorum, icimi sizlere dökmek istiyorum..

benim 3 ay sonra 2 yasina girecek bi kizim var... bi kac sene sonra kardes düsünüyordum...

bu ayin basinda kendimi/ vücüdümü degisiklikler hissetim ve hamile olabileceyimden süphelendim... ne dualar ettim, allahim hamile olmiyim, simdi degil , lütfen adet olayim,istemiyorum bebek, falan iste.... test´de yapmadim... hic ama hic istemiyorudum, daha erken diyordum...

ve artik hemen hemen emindim ve en sonunda test yaptim.. Positif, sevinemedim... doktora gittim, kese gözükdü, yanindada kist var...
bi hafta sonra kalp atisini cok azda olsa gördük....

ondan sonra zaten istememek gibi birsey olmadi.... simdi bebegimi cok istiyorum... ama simdide vicdan asabi cekiyorum, bastan istemdim allaha olmasin diye dua ettim.. aklimda sürekli bebegimi kaybetcem/düsürcem düsüncesi var... 7/24 bunu düsünüyorum, cocugum düscek, geceleri uyuyamiyorum... doktora 2 hafta var ...

aslinda bu cocuk mucize gibi birsey. 01.10 doktor randevum vardi, o gün dogum kontrol hapini alcaktim, randevumu iptal ettiler. o haftada okadar yogundumku gidemedim hapi almaya, utanarak söylüyorum, bi ayda bi kere oldu... ve bebegim geldi.

allahimda, bebegimde beni affetsin, ben nasil istemedim kücük melegimi, insallah benimle kalir... birsey olursa kendimi hic ama hic affetmem...

cok uzun oldu ama yazmak bile rahatlatti....

merhaba arkadaslar...

bu aralar kendimi iyi hissetmiyorum, icimi sizlere dökmek istiyorum..

benim 3 ay sonra 2 yasina girecek bi kizim var... bi kac sene sonra kardes düsünüyordum...

bu ayin basinda kendimi/ vücüdümü degisiklikler hissetim ve hamile olabileceyimden süphelendim... ne dualar ettim, allahim hamile olmiyim, simdi degil , lütfen adet olayim,istemiyorum bebek, falan iste.... test´de yapmadim... hic ama hic istemiyorudum, daha erken diyordum...

ve artik hemen hemen emindim ve en sonunda test yaptim.. Positif, sevinemedim... doktora gittim, kese gözükdü, yanindada kist var...
bi hafta sonra kalp atisini cok azda olsa gördük....

ondan sonra zaten istememek gibi birsey olmadi.... simdi bebegimi cok istiyorum... ama simdide vicdan asabi cekiyorum, bastan istemdim allaha olmasin diye dua ettim.. aklimda sürekli bebegimi kaybetcem/düsürcem düsüncesi var... 7/24 bunu düsünüyorum, cocugum düscek, geceleri uyuyamiyorum... doktora 2 hafta var ...

aslinda bu cocuk mucize gibi birsey. 01.10 doktor randevum vardi, o gün dogum kontrol hapini alcaktim, randevumu iptal ettiler. o haftada okadar yogundumku gidemedim hapi almaya, utanarak söylüyorum, bi ayda bi kere oldu... ve bebegim geldi.

allahimda, bebegimde beni affetsin, ben nasil istemedim kücük melegimi, insallah benimle kalir... birsey olursa kendimi hic ama hic affetmem...

cok uzun oldu ama yazmak bile rahatlatti....

canım benim yaa bol bol dua et allaha bin kerene tövbeni bozmuş olsanda gene gel diyor mevlana sen samimi bi şekilde duanı ekssik etme kötü bi niyetin yokmus ki seninde daha kızın küçük die veya bilmiorum baska hangi sebeplerle öyle düşündün ama korkma sen böle olunca yavrun da hissedio sakin olmaya calış rahatla kuran en güzel devadır insana bol bol oku bebeğini de seni de öptüm kendine ve iki evladınada çok iyi bak

inşallah kalır canım önemli olan şu anda histmen ve istemen millet karnındaki cocuğu evlat vermeye calışıyooo sen anneliğini hissettikten sonra pişman olma allaha tövbe et yeter ve bebeğine iyi bir anne olcaksın

evt kizim kücük diye istememistim... ama simdi seviniyorum, aralari az olcak, arkadas cevreleri ayni olcak... ama icimden korkuyu atamiyorum bi türlüüü, kendimi rahatlatamiyorum.... ilk kizimi cok istemistim,cok sevinmistim hamile oldugumu ögrendigimde, simdi bu bebegime haksizlik yaptigimi düsünüyorum.

Geri