Hamileyim Anneyim Soru Sor

merhaba hanımlar aranıza yeni katıldım tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum bende çocuk sahibi olmak istiyorum regl öncesi gebelik belirtileri oluyormu mesela reglden önce saydam akıntı geliyormu şuan günümü bekliyorum klomen adında bir ilaç kullandım çok heyecanlıyım 2 yıldır çocuk istiyoruz

Canım kişiden kişiye göre değişiyor.. Ben hamile kaldıgım ay regl öncesi kendimi sürekli uykulu hissediyordum gögüslerimde hemen sızlanma oldu vee sol kasıgımda batmalar oluyordu... ama tabii ben bunların hepsini üşütttümm hastayım diye yorumlamıştım hatta hastaneye gitmeyi planlıyorum azda ateşim oldugundan ama Rabbim ilaçalmamam için nasip etmedi... ;)) o yuzden belirtilere fazla takılma canm sn ... inşallah meleğin sana tutunmuştıur.. bende 4 yıllık evliliğimizin sonunda hamiş kaldım..

bebeğim 31+2 oldu... MAŞALLAH.. şimdilik normal dogum gibi... ve bende normal dogum olsun istiyorum.. sezeryandan cok ama coook korkuyorum... herkes normalden korkarken ben sezeryandan cok ama coook korkuyorum.. Rabbim herkese hayırlı dogumlar nasip etsin amin..

merhaba hanımlar aranıza yeni katıldım tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum bende çocuk sahibi olmak istiyorum regl öncesi gebelik belirtileri oluyormu mesela reglden önce saydam akıntı geliyormu şuan günümü bekliyorum klomen adında bir ilaç kullandım çok heyecanlıyım 2 yıldır çocuk istiyoruz

canım inş en kısa zamanda hamile kalırsın benim fazla bir belirtim olmadı sadece göğüslerim herzamankinden biraz fazla sılıyodu bide ağirlık vardı okadar

bebeğim 31+2 oldu... MAŞALLAH.. şimdilik normal dogum gibi... ve bende normal dogum olsun istiyorum.. sezeryandan cok ama coook korkuyorum... herkes normalden korkarken ben sezeryandan cok ama coook korkuyorum.. Rabbim herkese hayırlı dogumlar nasip etsin amin..

bizde bugün 35 haftalık olduk doğuma sadece 5 hafta kaldı okadar heycanlıki biran önce zaman geçsin istiyorum bende normal istiyorum angelim ve sezaryandan çok korkuyorum aminnn inş hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin mevlam benim gıcık dr doğum konusunda hiç bir bilgi vermiyo zaten devlet hastanesi olduğu için tek sabir bir drumda yok inş sağ salim alırız yavrularımızı kucağimıza

Selam kızlar :) Bizde oğlumla 24+0 olduk bugün, kısmetse bende normal istiyorum ama doktorum şimdilik herhangi birşey söylemiyor. Bu hafta kontrolümüz var, umarım bir problem yoktur. Yalnız bu ara mide yanmalarım çok arttı ve bileklerim şişmeye başladı. Sağa sola dönmekte eziyet olmaya başlıyor yavaş yavaş. Meleğim sağlıklı olsunda katlanırız sorun değil :)

Selam kızlar :) Bizde oğlumla 24+0 olduk bugün, kısmetse bende normal istiyorum ama doktorum şimdilik herhangi birşey söylemiyor. Bu hafta kontrolümüz var, umarım bir problem yoktur. Yalnız bu ara mide yanmalarım çok arttı ve bileklerim şişmeye başladı. Sağa sola dönmekte eziyet olmaya başlıyor yavaş yavaş. Meleğim sağlıklı olsunda katlanırız sorun değil :)
Oyy maşallahh canım sizeee... şişliklere dikkat erkenden önlem al canım daha hamileliğin cok başında sayılırsın... doktoruna danış yapabileceğin bişiler varsa diyee.. erkek bebek anne adayları daha çok şişlik yaşıyorlarmış... tuzsuz yemeğe özen göster mesela ve bol bol su iç.. bizde 31+4 dyizz herşeyde zorlanır oldum tuvalete bilee üşeniyorum ;)))) kontrolunden sonra senden müjdeli haberler bekliyoruzz...

slm canım maşallah büyüdünüz baya şişliklere dikkat canım inş herşey yolunda gider sağ salim alırız yavrularımızı kucağimıza

31+4 haftalık olduk maşallah !!!!! kızımda 2,526kg ;))) ♥ kocaman olmuşuz....

oyyyy yerim ben o tombişi yaa maşallahhh

Selam kızlar :) 26+0'dayız. Ben sizin dönemlerinize geldiğimde hayırlısıyla siz bebişlerinizle vakit geçirmeye çoktan başlamış olacaksınız inşallah :) Kontrole gittik, amnios sıvım fazlaymış. Doktorum %70 ihtimalle bir anlamı yok, %30 ihtimalle yarık damak,yarık dudak olabilir, erken doğum olabilir, gebelik diyabeti olabilir dedi. Ultrasonda yarık damak yarık dudak görüntüsü yok dedi, şeker yüklemesi istedi 100 gr. Aç karnına 2 bardak şekerli su içtim, 3 saat bekledim :S Iyyyk! Çok kötüydü yahu.. Çok şükür onda da sorun çıkmadı. Şişlikler içinde fırsat buldukça ayaklarımı uzatmamı istedi. Kızarıklık yoksa şişlik çok önemli değilmiş. Ama kilo konusunda hızlı gittiğimi düşünüyor. Çünkü 20 günde 4 kilo birden aldım. Toplam 12 kilo almış oldum. Tuzu ve hamur işini kesmemi istedi, asıl bundan sonra kilo alacaksın dedi. Bebişim iyi çok şükür, yüzü gözü daha belirgin :) Son trimestre girmek üzereyim, Allah cümlemize hayırlı doğum ve evlatlarımızı sağlıklı sıhhatli kucaklarımıza almayı nasip etsin inşallah. :)

Geri