Hamileyim Anneyim Soru Sor

sılarana canım ınan bana bebegın zaman ıcınde kendını sana o kadar cok sevdırecek kı bence aldırmaya felan kalkma taabı kı bu senın ve esının kararı ama bu mucızeye sahıp olmak ısteyen o kadar cok ınsan var kı bu sansını ıyı degerlendır canım
hakkında hayırlısı olsun canım alllaha emanet ol:bebiss:
bu arada ılk bebegın mı?

kızlarrr merhabaaaa....
ne war ne yok ?? esra ve delikız beni heycanlandırıosunuz :D
ikinizede hayırlı doğumlar,,
benm kızım daa 21 haftalık oldu :D 19 unda ayrıntılı ulr-trasonum var sabırsızlanıyorum görmek için ,,bi dee şunu sorcktm ben,şeker testim var yanımda limon götürcekmişim nasıl bişi bu??biraz bişiler söler misinz
şimdilik hoşçakallllııınnnn ...

sılarana canım ınan bana bebegın zaman ıcınde kendını sana o kadar cok sevdırecek kı bence aldırmaya felan kalkma taabı kı bu senın ve esının kararı ama bu mucızeye sahıp olmak ısteyen o kadar cok ınsan var kı bu sansını ıyı degerlendır canım
hakkında hayırlısı olsun canım alllaha emanet ol:bebiss:
bu arada ılk bebegın mı?

evet kuzumm ilk bebeğimm daha çok küçük 2 hafta olcakk inş cnmm bnde aldırmak istemiorum

canım esram allah yardımcın olsun canım benim.... Sağlıcakla bebeğini kucağına al..
HAYIRLI DOĞUMLAR CANIM.. :kiss:

Bebeğin ilk maşallahı benden .. Ailenize ve milletimize hayırlı evlat olsun inşallah...

M14302.jpg
Gözlerim dolu dolu oldu teşekkürler canımmmmm

kızlarrr merhabaaaa....
ne war ne yok ?? esra ve delikız beni heycanlandırıosunuz :D
ikinizede hayırlı doğumlar,,
benm kızım daa 21 haftalık oldu :D 19 unda ayrıntılı ulr-trasonum var sabırsızlanıyorum görmek için ,,bi dee şunu sorcktm ben,şeker testim var yanımda limon götürcekmişim nasıl bişi bu??biraz bişiler söler misinz
şimdilik hoşçakallllııınnnn ...

maşallahhhhh kızına kocaman olduuu daha dün benim midem bulanıyo öööö dediğini hatırlıyorum:D canım sana şeker yükleme testi yapılıcak durum şu önce kan vericeksin tabii aç karnına sonra sana glikoz verilecek suya karıştırıp içmen için kimi tadını beğenmez içemez falan aslında bildiğin şekerli su ben içerken zorlanmamıştım bu sebeple içemeyenler çiine limon sıkıyorlar limonata gibi oluyor:D içtikten bir saat sonra tekrar kan vericek hepsi bu kdr canım eğer değerin 140 üzeri ise şekerin yüksek oluyor 90 la 140 ise normal kabul ediliyor.....

maşallahhhhh kızına kocaman olduuu daha dün benim midem bulanıyo öööö dediğini hatırlıyorum:d canım sana şeker yükleme testi yapılıcak durum şu önce kan vericeksin tabii aç karnına sonra sana glikoz verilecek suya karıştırıp içmen için kimi tadını beğenmez içemez falan aslında bildiğin şekerli su ben içerken zorlanmamıştım bu sebeple içemeyenler çiine limon sıkıyorlar limonata gibi oluyor:d içtikten bir saat sonra tekrar kan vericek hepsi bu kdr canım eğer değerin 140 üzeri ise şekerin yüksek oluyor 90 la 140 ise normal kabul ediliyor.....

esracımmm çok az zamnın kalmış canımmm seni tebrik ediyorum şimdiden ve allah kurtasın allah yardımcın olsun diyorum canım analı babalı büyüt bebeğini öptümm canımm

ve diğer hamileliği yaklaşmış olan arkadaşlarımızı da şimdiden kutluyorum canlarımm(delikız,kızıl ötesi)canlarım sizlerinde allah yardımcınız olsun canlarım bir çırpıda geçicektir inş.allah kucağnıza almayı nasip etsin allah kurtarsın canlarımmm

ve diğer hamileliği yaklaşmış olan arkadaşlarımızı da şimdiden kutluyorum canlarımm(delikız,kızıl ötesi)canlarım sizlerinde allah yardımcınız olsun canlarım bir çırpıda geçicektir inş.allah kucağnıza almayı nasip etsin allah kurtarsın canlarımmm

fatoşum canımmm iyi dileklerin içn teşekkürler canım rabbim tüm hamilelere kolay doğumlar ve en önemlisi hayırlı doğumlar nasib etsin.

Kızlar yarına ne kaldı hayırlsıyla rüzgarımı alıcam kucağıma :D ama acayip bir korku var içimde tir tir titriyorum ağlıyorum kalbim çarpıyor falan....ne olur bana dua edinn...sizleri çok seviyorum...

Geri