Hamileyim Anneyim Soru Sor

kızlar ya bılıorum bu donemde cok guzel ama ben artık sıkıldım ya ecrınımı kucagıma almak ıstıorum hayırlısıyla ama bı yandan da dogum telası sardı benı
allahım hayırlı kolay dogumlar versın ınsallah hepımıze :emzirme:

kızlar ya bılıorum bu donemde cok guzel ama ben artık sıkıldım ya ecrınımı kucagıma almak ıstıorum hayırlısıyla ama bı yandan da dogum telası sardı benı

Amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin delikızcım ... Evet senin çok az kaldı ağustos 18 di sanırım
canım benim inşallah sağsalim ecrinini kucağına alacaksın canım
doğumunda pırt diye kolaycacık olacak allahın izni ile...

evet kızılım 40haftasını doldurmasına 2hafta2 gun kaldı canım,ınsallah allahım herkese hayırlı kolay dogumlar versın bu gebelıgın bı basları bı de sonları gecmek bılmıo sanırım onceden doktor kontrollerı hemen gelıo dıodum kı o zamanlar 4 haftada bı gıdıodum sımdı ıse bı haftalık sure gecmek bılmıo allahım hepımıze sabır versın hayırlı evlatlar versın veeeeeeeeeeeeeeee kolay dogum tabı kıbebisim

herkese merhaba.arkadaşlar ben hamile kalmak isteyenlerin bölümündenim yani yan masadan:)
hamile iken ateşiniz kaçtı yaaa çok merak ediyorum lütfen bana yazın.ayyy çatlıycam benim adetimin 18.günü ateşim 36.5 sizlerin hamile kaldığınızdaki değerleri çok merak ediyorum.

Aminn canım aminnnnn heyecanla bende bekliyorum gece uykularım kaçıyor artık korkuyorumda bi yandan bi yandanda heyecan telaş bebişimi görüyorum rüyalarımdaa Ayy Rabbim hepimize kolay doğumlar nasip etsinn

selam beni kimse duymuyormu:(((hamile iken ateşiniz kaçtı

ayselalper , hoşgeldin aramıza . umarım enkısa zamanda Rabbim sanada sağlıklı hayırlı bir evlat nasip etsin canım .soruna cevap yazayım . herkesin vücut ısısı farklı olduğundan başkasının ateş değeri seni yanıltır canım . mesela ben 35. 8 lik bir derece ile regl oluyordum . ateşim engeç 2-3 gün kala düşerdi . hamile kaldığım ay düşmedi ve 36.5 ti derecem hamiş olduğumu anlamıştım .
bazı arkadaşlarımız ise 36.7 gibi bir derece ile regl olabiliyo . sen günlük ateşini ölç ateş tabloları sayfası var oraya koy günlük değerlerini ben sana yorum yazarım canım. en önemlisi regl dereceni bilmemiz canım . ölçmeye devam et hergün aynı saatte (7-7.30 gibi) yataktan kalkmadan ölçmelisin ok?

Geri