Hamileyim Anneyim Soru Sor

tşk.ederim.hamileikte vücut ısının yüksek olduğunu öğrendim,sizler bu mutluluu yaşıyorsunuz sizlerdende ğreneyim dedim:)ama biraz kızdırım sanki sizleri hoşçakalın.

ayselalper , kimseyi kızdırdığını sanmıyorum . neden böyle düşündünki . ben sana uzun bir açıklama yaptım onu oku yeter canım ok? kafan rahat olsun . bak canım ben 20 ay bekledim 20. ayımda hamile kaldım . çok şükür Rabbime . umarım tamamınada erdirir Rabbim inşallah . enkısa zamanda sizlerede nasip olsun.

selam kızlar aranıza bugün katıldım....

20 yaşındayım....3.yılımıza girdik....ilk günden beri bebek istedik olmadı....gitmedigimiz dr klmadı bir problem yok diyolar yolluyolardı...
tam tüp bebek yapmamıza bir ay kalmıştı hamile oldugumu öğrendim...

cumartesi randevum vardı ilk kez gittim...dr....dr sordu şikayetlerin neler diye söledim kasık agrım ve bel sırt agrım var...diye....dr dediki istenilen gebleik en kötüyü düşünerek başlayalım....yat dedi hiç kalkma ..düşük olmamsı için....

kızlar korktum hhemde çok...ya mercimege bir sey olursa hep aklıma kötü şeyler geliyor ne yapmalıyım.....çok bekledim...:cry::cry::cry::cry:

babycıgım aramıza hosgeldın canım,aklına sakın kotu seyler getırme unutma kı kotu seyler dusunmek kotuyu cagırmak demek olu allah sonuna kadar gıtmenı bebegını kucagına almanı nasıp etsın ınsallah, kendını hıc bır sey ıcın uzme artık tek deılsın ve senınle beraber uzulen sevınen ıcınde bırı daha yanı mercımegın varnaniknaniknanik canım allah tamamına erdırsın............amın

babycıgım emek olmadan yemek olmaz daha yolun basındasın canım dayancaksın ve hayırlısını ıstıyceksın yapcak baska bısey yok tatlım ben 38haftalık hamıleyım ve sancılar basladıgı ıcın cok zorlanıorum gece uyuyamıorum bı baskası ıcın bunları asla cekmem ama melegım ıcın katlanıorum annelık boyle bısey canım allaha emanet ol:esra:bebisimıyı aksamlar

selam kızlar aranıza bugün katıldım....

20 yaşındayım....3.yılımıza girdik....ilk günden beri bebek istedik olmadı....gitmedigimiz dr klmadı bir problem yok diyolar yolluyolardı...
tam tüp bebek yapmamıza bir ay kalmıştı hamile oldugumu öğrendim...

cumartesi randevum vardı ilk kez gittim...dr....dr sordu şikayetlerin neler diye söledim kasık agrım ve bel sırt agrım var...diye....dr dediki istenilen gebleik en kötüyü düşünerek başlayalım....yat dedi hiç kalkma ..düşük olmamsı için....

kızlar korktum hhemde çok...ya mercimege bir sey olursa hep aklıma kötü şeyler geliyor ne yapmalıyım.....çok bekledim...:cry::cry::cry::cry:

baby canım hayırlısı ile minik mrcimeğin kocamaaaaaaaaaaan bir fındık olacak
ama sen aklında hep kötü şeyleri getirme.. Ben hamileliğimin başlarında okadar çok can sıkıcı olaylar yaşadım ki buaradaki arkadaşlarım bilirler
herzaman umudunu yitirme ve hep olumlu düşün.. Ben hamileliğim süresince bunu öğrendim olumlu düşün ki herşey olumlu olsun
..
Sıkma canını herşey güzel olacak eminim mercimeğin zamanı geldiğinde kucağında olacak bunu düşün sen.....

ayselalper , hoşgeldin aramıza . umarım enkısa zamanda Rabbim sanada sağlıklı hayırlı bir evlat nasip etsin canım .soruna cevap yazayım . herkesin vücut ısısı farklı olduğundan başkasının ateş değeri seni yanıltır canım . mesela ben 35. 8 lik bir derece ile regl oluyordum . ateşim engeç 2-3 gün kala düşerdi . hamile kaldığım ay düşmedi ve 36.5 ti derecem hamiş olduğumu anlamıştım .
bazı arkadaşlarımız ise 36.7 gibi bir derece ile regl olabiliyo . sen günlük ateşini ölç ateş tabloları sayfası var oraya koy günlük değerlerini ben sana yorum yazarım canım. en önemlisi regl dereceni bilmemiz canım . ölçmeye devam et hergün aynı saatte (7-7.30 gibi) yataktan kalkmadan ölçmelisin ok?

canımmm çok teşekkür ederim...Allah umduğundan daha iyisini versin sana:)

ayselalper , kimseyi kızdırdığını sanmıyorum . neden böyle düşündünki . ben sana uzun bir açıklama yaptım onu oku yeter canım ok? kafan rahat olsun . bak canım ben 20 ay bekledim 20. ayımda hamile kaldım . çok şükür Rabbime . umarım tamamınada erdirir Rabbim inşallah . enkısa zamanda sizlerede nasip olsun.
:)
yeni okudum açıklamanı.saol tatlım:)çok ama çok tşk.ederim

slm kızlar bayadır gıremıyorum nette tatıldeydım yenı dondum sızlerı cok ozledımbu arada bebegım 3 aylık oldu tatıl burnumdan geldı cok agır bulantılarım olduama bıraz rahattım sımdı kızlar sızlere bı sorum olucak bebegın ılk hareketlerını nazaman hıssedebılırım 3 ay oldu hla bısay hıssetmıyorum hosckaın yenı den gorusmek uzere

fırdevscım bebek hareketlerını hıssetmek bebekten bebege ve kısıden kısıye deısıor canım ben 18.haftamda hıssetmeye basladım ama bı cok kısı erken hıssetmeye basladıgımı soyledı hatta kaynanam erken oynadıgı ıcın kız olcak demıstı o zamanlar ve son bısey daha canım ben hamılelıgımın basında cok zayıftım bununda etkısı oldu sanırım cunku arastırdıgıma gore zayıf kadınlar bebek hareketlerı daha cabuk hıssetdermıs umarım yardımcı olabılmısımdır:ehi::ehi::ehi::ehi::ehi:

Geri