Hamileyim Anneyim Soru Sor

ayyyyy allh kolaylık versin...
ben 23 haftalık hamileyim çok çektim bu bulantılardan, takib eden arkadaşlar biliolar,,bööööööööö die başlardım yazılarıma :D

ara sıra yokluo yine ama geçti sayılır...biraz sabır,,seninki de geçicek...

canım ne zaman başlıyo bu bulantılar?

cnm mrhba...
benm 8. haftada başladı ama kişiden kişiye değişiyor ben bunu öğrendim ...hiç midesi bulanmayan arkadaşlarım var,, ya da 9 ay boyunca bulanan... hiç belli olmuyor....

slm kızlar ben geldım carsamba gununden bu yana hastanede yatıodum ve sukurler olsun bu sabah saat 6 da ecrınımı kucagıma aldım allah herkese kolay dogumlar nasıp etsın:deli::deli::deli::baby::baby::baby::baby:
Hosgeldin-Bebek-Badem-15.jpg

tebrik ederim canım:))) allah analı babalı büyütsün yavrunu öpüyorum onun minicik ellerinden

esracım gulguzelı canlarım hayırlı olsun allah evlatlarımızı bıze bagıslasın bebek bekleyenlere allahım kolay dogumlar nasıp etsın ısteyen herkese bu guzel duyguyu tatmayı nasıp etsın allahım:baby::baby::baby::baby::baby::baby:

Aminnn canımm geçmiş olsun Allah analı babalı büyütsün inşallah........ doğumun nasıl oldu paylaşsana canım..

Alıntı: esra´isimli üyeden Alıntı
Kızlarrrrrr ben geldimmm oğluşumda geldi:D pazartesi saat 1 de sezeryanla dünyaya geldi oğluşum şükürler olsun.....çokda tatlı mini mini:D dünde evimize geldik :D doğumu yaklaşan arkadaşlar kızılım doğum korkusu endişesi çekmeyin boşu boşuna Rabbim kimseye çekemeyeceği acıyı yüklemiyorr...benim doğumum çok rarhat oldu umarım sizinkilerde öyle olur tez zamanda kolayca kurtulmanız dileğiyle .....görüşmek üzere.......

Alıntı: gülgüzeli´isimli üyeden Alıntı
arkadaşlar merhaba bende geldim 29 temmuzda sezeryan ile doğım yaptım çok tatlı mavi gözlü boncuk gibi kızım var rabbim tüm isteyenherkese bu duyguyu yaşatsın şimdi kızım ağlıyor daha sonra diğer hamileler ne oldu ona bakacağım onlarıda çok merak ediyorum hepiniz allaha emanet olun

Alıntı: deli kız´isimli üyeden Alıntı
slm kızlar ben geldım carsamba gununden bu yana hastanede yatıodum ve sukurler olsun bu sabah saat 6 da ecrınımı kucagıma aldım allah herkese kolay dogumlar nasıp etsın:deli::deli::deli::baby::baby::baby::baby:

Oyyy minik bebişlerimiz olmuş çok sevindim sizin adınıza kızlar hepinize geçmişler olsun Allah minik meleklerimizi nazardan saklasın:nazar:Ben vazgeçmiştim bebekten ama sizin haberleri alınca gene heveslendim :)Doktorum 6 ay yasaklamasa hemen başlardım çalışmalara :)Sizleri çok seviyorum meleklerim...

Geri