Hamileyim Anneyim Soru Sor

mrb arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım 2senelik evliyim 14 haftalık hamileyim 2hafta sonra konturolüm var inş bir sorun çıkmaz belki bebişimin cinsiyetinide ögrenirim allahdan hayırlısı herşeyin

evet cnm daha dun gıbı o gunler ınş hepımız saglıkla kucaklarımıza alırız bebişlerımızı cnm ben yıkamıstım ılk aldıgımda buyuk oglumunkını kullanacam o zaman yıkamıstım cunku ıster ıstemez tuylerı dokuluyo cnm ben vasıyetımı bıle vermıstım ben olursem dıye o kadar kotuydum cnm normal gecıyo reklamlara bıle aglıyordum nerdeyse senınde gecer donem donem oluyo sımdıde dogum heycanı basladı onunla ugrasıyorum senın gunun bellı fazla panık olmazsın galıbaa
kız vallahi aynısını bende düşündüm :)iyi demekki normalmişim:)umarım çok çabuk geçer zira lohusa zamanı depresyon oluyormuş ya işte asıl ondan korkuyorum ya depresyona girersem diye.evet benimkinin zamanı belli o yüzden pek heyecan yapmıyorum ama senin normal doğum olacağı için bebişin ne zaman geleceği belli olmaz,umarım zamanında gelir:)bu arada sana bir sorum daha var.doktor bize 6 aylıkken ilişkiyi yasakladı,yapmıyoruz artık sizde durum nasıl ilişki varmı canım?

cnm bıze bısey demedı dr o konuda zaten pekte olmuyo cunku ıyıce agırlasıyosun ve agrılar oluyo canın hıc bısey ıstemıyo sadece uykuyu dusunuyosun

selam arkadaşlar ben aranıza yenı katıldım.6 ay önce 3 aylık bebegım karnımda öldü ve kürtajla onu benden ayırdılar cok kötu zamanlar gecırdım.dr ler bebegı arastırdılar bı sorun cıkmadı.bebektede bızdede....nasıp deılmıs napalım.şimdi ise tam 8 haftalık 2 aylık hamileyim..birsey olacak diye cok korkuyorum.dr um cok istirahat et dedi..3 ayı bır doldursam. inşşş bişey olmaz.ne olur dua edın.ALLAH hepınızın gönlüne göre versın inş.bebegı olmayanlarada nasıp eylesinn..

ecrıncım oncelıkle aramıza hosgeldın ınsallah anne olarakta aramıza katılırsın sen kızımla adassın benım kızımında adı ecrın ece allahım hayırlısıyla sag saglım bebegını kucagına almayı nasıp eder ınsallah canım

mrb arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım 2senelik evliyim 14 haftalık hamileyim 2hafta sonra konturolüm var inş bir sorun çıkmaz belki bebişimin cinsiyetinide ögrenirim allahdan hayırlısı herşeyin

Selam cnm,

hosgeldin aramiza, ayni duygulari ben de yasamistim, bir heves gitmistik ama kizimiz o zamanlar bize hic göstermedi anca 6. ayda ögrenebildik. Insallah siz ögrenirsiniz hemen!
Ben de 37 hafta + 2 günlük hamileyim, dogum heyecani sardi simdiden. Allah bütün dogum yapacaklarin yardimcisi olsun.

selam arkadaşlar ben aranıza yenı katıldım.6 ay önce 3 aylık bebegım karnımda öldü ve kürtajla onu benden ayırdılar cok kötu zamanlar gecırdım.dr ler bebegı arastırdılar bı sorun cıkmadı.bebektede bızdede....nasıp deılmıs napalım.şimdi ise tam 8 haftalık 2 aylık hamileyim..birsey olacak diye cok korkuyorum.dr um cok istirahat et dedi..3 ayı bır doldursam. inşşş bişey olmaz.ne olur dua edın.ALLAH hepınızın gönlüne göre versın inş.bebegı olmayanlarada nasıp eylesinn..

Hosgeldin cnm, aklina kötü bisii getirme her bebek birbirinin aynisi olucak diye bisii yok benim kuzenim de 3 ay boyunca yatti sonra hamileligi cok normal gitti simdi kocaman oldu kizi.. Hep güzel seyler düsün! Dualarim seninle!

cnm bıze bısey demedı dr o konuda zaten pekte olmuyo cunku ıyıce agırlasıyosun ve agrılar oluyo canın hıc bısey ıstemıyo sadece uykuyu dusunuyosun
anladım canım teşekkürler,yine aklıma bişey gelirse sorarım.bu arada çok üşenmeme rağmen kendimi zorladım ve ayna yardımıyla şu ağda işini hallettim.düşündüğüm kadar zor olmadı.umarım 2 sefer daha bunu yapabilirim:)ohh rahatladım valla,temizlik gibisi yok:)

selam kızlar bende 23 haftalık hamileyim.kızımız gelicek inşallah teyzeleri :) kızlar sizdede oluomou ya ben kendimi hep hamile kalıcakmışım gibi hissediyorum :laugh: çok güzel bir duygu bebeğiini içinde büyütmek Allah herkese nasip etsin bu mucizeyi inşallah ama bazen yüzü koyun yatmayı kahve ve sigara ikilimi gece uykum gelmeden geç saatlere kadar uyanık kalkıp sabahın köründe dinç oalrak işe gitmeyi özlemiyoda diilim ,hatta çok özledim ama hepsini bebeişimle yapmak için can atıyorum her tekmesinde mirasa konmuş fakir gibi seviniyorum :d040: :laugh: inşallah haziran gelir =)))

anladım canım teşekkürler,yine aklıma bişey gelirse sorarım.bu arada çok üşenmeme rağmen kendimi zorladım ve ayna yardımıyla şu ağda işini hallettim.düşündüğüm kadar zor olmadı.umarım 2 sefer daha bunu yapabilirim:)ohh rahatladım valla,temizlik gibisi yok:)

Canim güle güle kirlenelim :D Ben de ayni isi 2 gün önce becerdim ama öldüm sonra yorgunluk ve bel agrisindan.. Surda 3 haftadan az kaldi nolur nolmaz dedim. Eger bebis gelmezse son hafta bir daha yaparim artik.. Cikarsa tabii.. Normal dogumun da bu sikintisi var her an tetikteyiz :)

cok öptüm kendinize ve bebislere iyi bakin kizlar..

Geri