Hamileyim çocuğuma bakacak gücüm yok yardım edin

Hamileyim çocuğuma bakacak gücüm yok yardım edin
Meraba 38 haftalık hamileyim ve bebeğe bakabilicek maddi durumum yok imam nikahlı evliydim evli olduğum kişi terketti gerçekten bakabilicek gucum yok sosyal hizmetlerde tanidigi olan yada evlatlık almak isteyen icinde allah korkusu olan birileri bana yardım edebilir mi gercekten çok zor durumdayim

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Meraba 38 haftalık hamileyim ve bebeğe bakabilicek maddi durumum yok imam nikahlı evliydim evli olduğum kişi terketti gerçekten bakabilicek gucum yok sosyal hizmetlerde tanidigi olan yada evlatlık almak isteyen icinde allah korkusu olan birileri bana yardım edebilir mi gercekten çok zor durumdayim
Bur da sizi yargılamıyacağım ... Lütfen çocuğunuzu devlete emanet edin. Tanımadığınız bilmediğiniz insanlara vermeyin.

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Sitemiz üzerinden herhangi bir şekil de evlatlık alınıp verilmesi kesinlikle yasaktır. Evlatlık vermeniz için resmi kurumlara başvurmanız gerekiyor. Bulunduğunuz yerde bulunan bir kadın sığınma evine gidebilirsiniz. Durumunuzu izah ettiğiniz de size kucak açacak ve yol göstereceklerdir.

2. çocuğa hamile olanlar hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
İkizlere hamileyim diğer çocuğumu kreşe versemmi? İkizlere hamileyim diğer çocuğumu kreşe versemmi?
merhaba hanımlar kafamı çok kurcalayan bir konu hakkında size danışmak fikir almak istiyorum 30 haftalik ikizlerime hamileyim ılk haftalar kanamam oluyordu dusuk rıskı vardı ama allaha sukur atlattık sımdı kavuşmaya az bir zaman kaldı ve ufak...
Gebelik 38
Varikosel olup  çocuğu olmayanlar yardım lütfen hamilemiyim ? Varikosel olup çocuğu olmayanlar yardım lütfen hamilemiyim ?
2 senelik evliyim esim sol taraftan varikosel 1 sene cocuk denedik olmadi sonra tup bebekdenedik yine olumsuz esimi zor da olsa aneliyat olmaya zorladim ameliyat olali 4 ay oliyo 1 ay önce hareketlilik 100 100 cikti ama sayi dusuktu. 1 ayda sayi...
Bilmedikleriniz 1
İkinci Bebeğe Hamile Kalamayanlar Yeniden Anneliği Tatmak İsteyenler İkinci Bebeğe Hamile Kalamayanlar Yeniden Anneliği Tatmak İsteyenler
İkinci Bebeğe Hamile Kalamayanlar- Günümüzde hamile kalamamak, bebek sahibi olamamak artık normal kabul edilen bir durum ama bu kısırlık tedavisinin mutlaka çözüme kavuşturulması gerekir diye düşünüyorum. İlk gebelik yaşayacaklar için...
Gebelik 0
Çocuğum olmuyor nasıl dua etmeliyim ? Çocuğum olmuyor nasıl dua etmeliyim ?
Günümüzde kısırlık oranı gittikçe artsada tıptaki yenilikler umutlandırıyor.Çevresel faktörler,genetik yatkınlık,düzensiz beslenme,zararlı alışkanlıklar,kilo,hormonal problemler,kalıtsal hastalıklar kısırlık nedeni.Modern tıpta çare bulamayan bir...
Tüm İslami Bilgiler 5
2. çocuğa hamile olanlar 2. çocuğa hamile olanlar
Merhaba 7+4 haftalık 2. çocuğuma hamileyim. inşallah her şey yolunda gider. var mı başkaları?
Gebelik 2